Folia Colorlink – innowacja w koloryzacji

Folia Colorlink – innowacja w koloryzacji 3.00/5 (60.00%) liczba głosów: 4

Colorlink

Colorlink marki Fale Loki Koki to samoprzylepna folia do koloryzacji. Ten innowacyjny produkt to odpowiedź na najnowsze trendy we fryzjerstwie. Daje szerokie możliwości kreatywnej koloryzacji, dlatego doskonale sprawdza się w rękach tych fryzjerów, którzy mają duże wymagania, cenią sobie nowoczesne rozwiązania lubią eksperymentować i łamać granice. Folia Colorlink daje salonom fryzjerskim nowe możliwości, oferując Klientom nieznane dotychczas usługi.

Efekt naturalnych refleksów

Przy zastosowaniu folii Colorlink można uzyskać efekt ultra-naturalnych refleksów. Żadna z dotychczas dostępnych metod w koloryzacji, jak np. popularny baleyage nie jest w stanie dorównać naturalności, jaką daje użycie samoprzylepnej folii Colorlink. Włosy wyglądają, jak muśnięte słońcem, a fryzura nabiera trójwymiarowości, co optycznie daje wrażenie zwiększonej objętości.

Odważne akcenty kolorystyczne

Z folią Colorlink fryzjerzy mogą tworzyć zaskakujące efekty kolorystyczne na włosach. Dzięki samprzylepnym właściwościom za pomocą folii można wyselekcjonować dowolne obszary/partie włosów i nadać im unikatową barwę. Pozwala to na uzyskanie ciekawych i odważnych stylizacji, podkreślenie stylizacji lub osiągnięcie oryginalnych akcentów kolorystycznych.

falelokikoki_colorlink

Koloryzacja bez wyznaczonych granic

Folia Colorlink to nowy produkt, który pozostawia otwarte drzwi i pozwala na eksperymenty w sposobie jej wykorzystania. Zabawa z samprzylepną folią Colorlink dostarcza fryzjerom nowe inspiracje i pomysły. To okazja by wyrazić swój styl, rozwinąć swoje umiejętności, wyznaczyć własną drogę w koloryzacji.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


dziewięć − = 5

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

:)


Zaloguj lub Zarejestruj

Nigdy nie publikujemy postów na Twoim profilu Facebook/Google+.
Logowanie oznacza akceptację Regulaminu.