Jestem fryzjerem, bo… – konkurs!

Jestem fryzjerem, bo… – konkurs! 5.00/5 (100.00%) liczba głosów: 1

Dokończ zdanie i wygraj wejściówkę na ekskluzywne szkolenie marki Kemon w Lidzbarku Warmińskim (27-28.09.15) lub w Bolesławcu (18-19.10.15).
Zasady udziału w konkursie są proste – wystarczy w dowolny sposób dokończyć zdanie „Jestem fryzjerem, bo…” – nie ma ograniczeń, co do liczby znaków. Wypowiedź należy przesłać do 7 sierpnia 2015 na adres konkurs@opiekun.kemon.pl.
W treści maila z odpowiedzią należy podać też nazwę i adres salonu fryzjerskiego, którego osoba biorąca w konkursie jest właścicielem lub w którym jest zatrudniona, oraz telefon kontaktowy.

W ciągu dwóch tygodni od dnia zakończenia konkursu Jury wybierze dwie nagrodzone wypowiedzi. Oceniane będą one pod kątem ich kreatywności, ciekawości i mocy przekonywania. O wygranej Uczestnicy poinformowani zostaną drogą mailową, a wyniki ogłoszone zostaną także na profilu Kemon na Facebooku https://www.facebook.com/KemonPolska.

Osoby nagrodzone otrzymają po jednej wejściówce o wartości 390 zł na pokaz fryzjerski marki Kemon w Lidzbarku Warmińskim (27-28.09) lub w Bolesławcu (18-19.10) – do wyboru. Nagroda obejmuje udział w pokazie, obiad, kolację, przerwę kawową, udział w wieczorze tanecznym oraz nocleg w hotelu.

Organizatorem Konkursu jest Polwell sp. z o.o., ul. Ołowiana 12, 85-461 Bydgoszcz.

Tagi:

Komentarzy: 6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


pięć − = 4

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

:)


Zaloguj lub Zarejestruj

Nigdy nie publikujemy postów na Twoim profilu Facebook/Google+.
Logowanie oznacza akceptację Regulaminu.