Suszarka BALMAIN Infrared z terapią podczerwienią

Suszarka BALMAIN Infrared z terapią podczerwienią 3.29/5 (65.71%) liczba głosów: 14

COŚ WIĘCEJ NIŻ ZWYKŁA SUSZARKA! TO NOWOCZESNA TERAPIA PODCZERNIENIĄ NA SKÓRĘ GŁOWY I WŁOSY

balmain parisPozytywny wpływ promieniowania podczerwonego (infrared –ir ) na ciało człowieka, od wielu lat wykorzystywany jest w fizykoterapii, chirurgii plastycznej, czy rehabilitacji. Teraz nadszedł czas także na świat urody! Balmain hair stworzyło innowacyjną suszarkę Balmain Infrared z podczerwienią, która działa jak terapia na skórę głowy i włosy!

Efekt działania podczerwieni polega na wzmocnieniu własnych mechanizmów regeneracyjnych, które uruchamiają się pod ich wpływem. Podczerwień hamuje rozkład włókien kolagenowych i elastycznych, a nawet je stymuluje sprawiając, że skóra na dłużej zachowuje elastyczność, witalność i młodość. Fale podczerwone niwelują również szorstkość, pozostawiając skórę gładką i miękką.
Działanie promieni podczerwonych pomaga w uwolnieniu skóry od zanieczyszczeń i obumarłych komórek. Rezultat jest taki, że skóra łatwiej przyswaja tlen, poprawia się jej ukrwienie, a co za tym idzie – wygląd i kondycja włosów!. Z wykorzystaniem ciepła podczerwieni możliwe jest otworzenie porów skóry, które nie funkcjonowały przez całe lata np. zatykane kosmetykami.

Suszenie włosów to jeden z urodowych rytuałów, który powtarzamy niemalże codziennie. Od teraz zamiast martwić się, że ciepłe powietrze przesuszy włosy, można wybrać suszarkę BALMAIN Infrared z promieniowaniem podczerwonym, która wzmacnia mechanizmy regeneracyjne, pomaga w procesie leczenia schorzeń skóry, a nawet uśmierza bóle głowy i zmęczenie.

Już w sprzedaży w Polsce (u dystrybutora oraz w salonach fryzjerskich)
Cena BALMAIN Infrared: 516,00 zł

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


− 4 = cztery

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

:)


Zaloguj lub Zarejestruj

Nigdy nie publikujemy postów na Twoim profilu Facebook/Google+.
Logowanie oznacza akceptację Regulaminu.