Systeme Volume Balmain Hair - » Portal społecznościowy dla fryzjerów

Systeme Volume Balmain Hair

Systeme Volume Balmain Hair 5.00/5 (100.00%) liczba głosów: 1

Systeme Volume Balmain Hair – Rewolucyjna metoda szybkiego zwiększania objętości i przedłużania włosów

Rewolucyjna metoda szybkiego zwiększania objętości i przedłużania włosów już dostępna w Polsce!

Systeme Volume Balmain Hair

Co może zrobić kobieta gdy chce zwiększyć objętość lub uzyskać wymarzoną długość włosów? Jest wiele metod na rynku polskim. Możemy zagęścić włosy z pomocą taśm, ringów, klipsów i zgrzewów keratynowych.

Ta ostatnia technika zgrzewania znana jest już od wielu lat. To manualna technika doczepiania pasm włosów naturalnych lub sztucznych. Metoda ta jest niestety droga, czasochłonna i ciężka w aplikacji dla stylisty. Zastosowanie takiej metody wymaga niebywałej sprawności palców.

Systeme Volume

Balmain Hair ulepszył metodę zwiększania objętości z przedłużeniami keratynowymi wprowadzając aplikator Systeme Volume, który już w 35 sekund aplikuje jednocześnie 5 pasm!
Taką techniką stylista nie parzy palców modelując rozgrzaną keratynę. W tej aplikacji zaoszczędzamy i czas i włosy, które stanowią główny koszt. Włosy aplikowane są na cardgrige’ach, które umiejscawiane są na głowie klientki. Pasma włosów są delikatnie zamocowane na specjalnie uformowanych zgrzewach keratynowym dopasowanych do kształtu głowy w kształcie spłaszczonych perełek. Po zaaplikowaniu pasm zgrzewy keratynowe są spłaszczone, a nie zrolowane w rurki tzw. makarony przez co uzyskana objętość różni się od objętości uzyskanej ręczną metodą przedłużania.

balmain hair system volume zageszczanie wlosow

www.balmainhairpoland.pl
sklep.balmainhairpoland.pl
kontakt: zamowienia@balmainhairpoland.pl
Tel.: 504 039 668

Szkolenie Balmain

Tagi:

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


− sześć = 2

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

:)


Zaloguj lub Zarejestruj

Nigdy nie publikujemy postów na Twoim profilu Facebook/Google+.
Logowanie oznacza akceptację Regulaminu.