Festiwal Hair Fair

Relacja z Hair Fair & Beauty Fair Sosnowiec 2014

Zapowiedź Festiwalu

Szereg atrakcji czeka uczestników Festiwalu Fryzjerskiego Hair Fair i Festiwalu Kosmetycznego Beauty Fair. Ciekawy program przygotowali zarówno organizatorzy jak i Wystawcy prezentujący ofertę na swoich stoiskach wystawienniczych.

Scena główna obfitowała będzie w liczne pokazy i prezentacje trendów wiodących marek na rynku europejskim i światowym. Na uwagę zasługują takie nazwiska jak Mistrzyni Maria Korzeniowska, Tomasz Migdal wraz z sekcją Polską Intercoiffure – Wielkie Fryzjerstwo Francji HCF, Berendowicz&Kublin; Ambasador Marki Revlon Professional – Jakub Ziemirski, Robert Wypych czy Gwiazada Festiwalu zaproszona przez Organizatora – firmę WATS, które uświetnią tegoroczne pokazy fryzjerskie.

Można będzie śledzić zmagania zawodników w 14 Konkursie Fryzjerskim o Puchar Śląska oraz Mistrzostwach Top City a także w Mistrzostwach w Zdobieniu Paznokci Fanstamagorie 2014, które od lat współorganizuje Ewa Żabińska-Lubowiecka – kosmetolog, mistrz kosmetyki, edukator Centrum Kosmetycznego Vellp Professional i Vellp Education.

Fantasmagorie doczekały się już piątej edycji internetowej – opartej na przesyłaniu zdjęć wykonanych prac – oceniane będą dłonie i stopy. Mozna także spróbować swoich sił w internetowej edycji Metamorfoz – to konkurs dla stylistki paznokci,wizażystki i fryzjerki – oceniana będzie zmiana wizerunku modelki w ujęciu całej sylwetki (to także konkrus zdjęciowy).

W sobotę tradycyjnie odbędzie się konkurencja zdobienia paznokci biznesowych natomiast w niedzielę wielkie SHOW Nail Art w tym roku w dość trudnej tematyce “Zamki i Warownie”. Po raz drugi odbędą się także Mistrzostwa w Makijażu Permanentnym Linel – prestiżowy konkurs z ogronmą pulą cennych nagród współorganiozwany przez prężnie działającą firmę Linel.

Nie braknie także wyzwań dla wizażystek – bowiem dla nich przewidziano kolejną edycję Mistrzostw Makijażu Ekstawaganckiego – konkurs na wysokim poziomie z dużą liczbą startujących oraz znakomitym składem Jury. W tym roku zobaczymy makijaże… czekoladowe. Tytuł tegorocznego konkursu to “Kraina Czekolady”. Opiekę artystyczną i patronat organizacyjny nad Mistrzostwami piastuje od lat Artysta Plastyk, właścicielka Szkoły Makijażu Artis – Anna Bogdziewicz.

Oba festiwalowe dni będą okazją do zdobywania wiedzy od najlepszych – przygotowany został panel seminaryjny i szkoleniowy trwający nieustannie od początku do zakończenia targów. Prelekcje, wyklady i prezentacje zaplanowane sa równolegle w dwóch salach konferencyjnych. Dodatkowo czesc warsztatowa prowadzona bedzie niezaleznie. Wstęp na wszystkie prelekcje zawarty jest w bilecie wstępu na targi (za wyjątkiem Warsztatów Fryzjerskich VIP). Ponadto, nowe konkursy z cennymi nagrodami! Kolejny raz na targach rozegrane zostaną mistrzostwa Grand Prix w Bodypaintingu!

Zachęcamy gorąco do udziału w tej niepowtarzalnej imprezie, która na długo zapada w pamięć uczestników.

Relacje z poprzednich edycji:

Więcej na: http://www.festiwalfryzjerski.pl/

Zostaw odpowiedź