boho curl portal fryzjera

Fryzury Trendy – bądź na bieżąco

fryzury trendy boho curl portal fryzjeraNasi klienci bardzo często są wymagający. Nam natomiast zależy na tym, aby spełnić ich oczekiwania. Trzeba więc być na bieżąco z obowiązującymi trendami. Sprawdź, co tego sezonu możesz zaproponować swoim klientom. Jakie fryzury trendy są aktualne?

W tym sezonie jesiennym rządzą trzy modne trendy. Każdy z nich zupełnie inny, jednak zawsze wyróżniający się i stylowy. Tej jesieni fryzjerskimi hitami będą: nowoczesny glamour, metal chic i boho curl.

fryzury trendy boho curl portal fryzjeraUndone Glamour stanowi kwintesencję współczesnego stylu glamour. Charakteryzuje się przede wszystkim niezobowiązującą teksturą włosów, inspirowaną stylem a’la Brigitt Bardot – cała stylizacja przywodzi na myśl potargane włosy zaraz po wstaniu z łóżka – mówi mówi Steve Hogan, Dyrektor Kreatywny Schwarzkopf Professional. – Kolejny trend, czyli Metal Chic z jednej strony podkreśla niewidoczne cechy stylu glamour – siłę i pewność siebie, a z drugiej zaskakuje kontrastem i niesamowitym połyskiem. Ostatni styl, Boho Curl został stworzony z myślą o współczesnej, niezależnej kobiecie, która uwielbia styl boho 
i wykorzystuje go do podkreślenia swojego charakteru i siły. – dodaje Hogan.

NOWOCZESNY GLAMOUR

Co w dzisiejszych czasach oznacza styl glamour? Zazwyczaj kojarzy nam się on z hollywoodzkimi gwiazdami XX wieku. W dzisiejszych czasach styl uległ jednak znacznej zmianie. Tym razem glamour nie oznacza klasyki, ale coś znacznie szerszego. Być glamour to w odpowiedni sposób postrzegać świat, modę oraz styl.

METALIC CHIC

fryzury trendy metal chic portal fryzjerametal chic portal fryzjera

Luksusowy charakter metalicznego looku. Kierunek całego cięcia definiują zaokrąglone grzywki. Kolor włosów zachwyca delikatnie lśniącym połyskiem. Efekt rozświetlenia i uzyskania cienia na grzywce osiągnięto wybierając delikatnie lśniące i metalizowane odcienie. Look podkreślają laminowane wykończenia tkanin, metalizowana skóra, sztuczne futra, a także dodatki w postaci polerowanego złota i srebra.

BOHO CURL

glamour portal fryzjeraglamour portal fryzjera

W tym stylu można się doszukać wpływów elementów vintage z modą hipisowską i rockowym stylem. Główną rolę odgrywają tutaj loki, które delikatnie obcina się w taki sposób, żeby cała fryzura zachwycała zaokrąglonym i stopniowanym kształtem. W koloryzacji wykorzystano technikę centkowania, która pozwala uzyskać eksplozję mieszających się odcieni. Technika pozwala zapewnić naturalny efekt nierównej pigmentacji.

Opracowano na podstawie materiałów prasowych Schwarzkopf Professional

glamour portal fryzjera

Zostaw odpowiedź