Cellulit to problem, z którym zmaga się 70% kobiet na świecie. Radzenie sobie z pomarańczową skórką bywa bardzo uporczywe i w efekcie często wstydzimy się pokazywać publicznie w krótkich szortach lub stroju kąpielowym. Wykorzystując różnego rodzaju produkty ujędrniające, oczekujemy na efekty, które są zbyt małe lub nie nadchodzą w ogóle. Na szczęście znaleźliśmy na to sposób. Bye Bye Cellulite to innowacja w zakresie walki z cellulitem. Sprawdź, jak możesz poradzić sobie z problemem i dodaj swojej skórze jędrności i blasku.

Bye Bye Cellulite – pożegnaj cellulit na stałe

Czym jest Bye Bye Cellulite i co wyróżnia go od innych produktów? Przede wszystkim unikalna receptura, zawierająca składniki o bardzo silnym działaniu ściągającym i ujędrniającym. Bye Bye Cellulite zapewnia skórze pełne odżywienie, jednocześnie powodując jej odmłodzenie oraz wygładzenie, co prowadzi o całkowitego zaniku pomarańczowej skórki.

Krem Bye Bye Cellulite działa na wszystkie obszary ciała dotknięte cellulitem. Pomaga odmłodzić skórę nawet o kilkanaście lat, sprawiając, że znów będziemy mogły pokazać się w letnim odzieniu bez śladu zażenowania. Tworząc ten produkt, postawiliśmy przede wszystkim na szybkość i jakość działania, dzięki czemu efektów można spodziewać się zaledwie po kilku zastosowaniach.

Stosowanie Bye Bye Cellulite powinno odbywać się w 6 krokach, z których najważniejszy jest proces, w którym następuje przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej, połączone wraz ze wzrostem temperatury ciała. Krem poprawia krążenie, stymulując w organizmie procesy energetyczne, co prowadzi do skutecznej likwidacji cellulitu.

Foto 02.09.16Foto 10.07.17

Wystarczy smarować skórę 1-2 razy dziennie, aby zobaczyć szybkie rezultaty działania produktu. Aktualnie Bye Bye Cellulite uważany jest za nr 1 w walce z Cellulitem i świetnie sprawdza się wśród pań w każdym wieku, pomagając w całkowitym zwalczeniu problemu.

Zarabiaj z Bye Bye Cellulite – zostań konsultantką Juchheim

Chcesz podzielić się z innymi tym wyjątkowym produktem? Teraz możesz nie tylko pozbyć się cellulitu, ale jeszcze na tym zarobić. Zostań konsultantką Juchheim i zacznij zarabiać na siebie, rozprowadzając swoje ulubione produkty.

Na czym to polega?

Jeżeli chcesz zostać konsultantką Juchheim, wystarczy, że zgłosisz się do nas i wyrazisz chęć współpracy. Całość wiąże się z kosztem wykupienia pakietu startowego, który składa się z dwóch opakowań Bye Bye Cellulite w cenie 190 euro plus koszty przesyłki. Zyski jednak mogą być znacznie większe niż wydatki, gdyż budujesz swoją sieć od podstaw i zarabiasz coraz więcej z każdym uzyskanym klientem!

Każdy konsultant Juchheim otrzymuje 25% zysków od sprzedaży. Zaczynamy od pozycji doradcy – konsultanta, stopniowo powiększając swoją grupę, a tym samym również własne zarobki. Dochodząc do poziomu managera, otrzymujemy 3% dochodów całej grupy, dodając do tego oczywiście dochód pasywny ze sprzedaży. Dla lepszego porównania dochód dyrektora za jeden miesiąc wynosi ok. 9 tysięcy euro, a grupa nadal się rozwija. To od Ciebie zależy, jak wiele osiągniesz i jak dużo zarobisz.

juchheim cosmetics

Dokonując odpowiednich obliczeń, szybko zauważycie, jak szybko możecie się wzbogacić. Chcąc uzyskać status managera, wystarczy zebrać jedynie 2000 punktów, czyli dokonać sprzedaży za 2000 euro (1 euro to 1 punkt), przy czym nie ma ograniczenia czasowego, w którym możesz uzyskać ten stopień. Pracujesz, jak chcesz i kiedy chcesz. Współpracę z Juchheim możesz traktować jako stałe źródło dochodów lub jako zarobek dodatkowy. My gwarantujemy jedno: to się opłaci!

Jeżeli jesteś zdecydowany i chcesz podjąć współpracę z nami, zgłoś się do pani Danuty Kozłowskiej, która odpowie na Wszystkie Twoje pytania i poda informacje, dotyczące innych produktów Juchheim. Zacznij budować swoją grupę już dziś i zrób pierwszy krok ku prostemu zarabianiu.

Kontakt:

Danuta Kozłowska
tel: 727-527-168
e-mail: polen.juchheim.methode@gmail.com

Zostaw odpowiedź