Dual Stylers Londa Professional

Dual Stylers L’Oreal

Problemy ze stylizacją włosów? Sięgnij po nowe kosmetyki linii Dual Stylers L’Oreal Professionnel. Produkty ułatwiają suszenie włosów, nadają im określony charakter i ułatwiają stylizację.
„Dual Stylers” to gama kosmetyczna do stylizacji serii Tecki.Art. W skład linii wchodzą trzy produkty:

  • Bouncy & Tender
  • Liss & Pumo-Up
  • Sleek & Swing

L’Oreal Professionnel reklamuje najnowsze kosmetyki jako produkty ułatwiające suszenie oraz stylizację. W jednej tubie są więc dwie konsystencje umożliwiające dwa efekty działania. Z materiałów reklamowych dowiadujemy się o tym, że oprócz intensywnego odżywienia włosów mamy ochronę przed źródłem ciepła. Na dodatek efekt stylizacji przy użyciu kosmetyków linii „Dual Stylers” utrzymuje się do 72h.

Dual Stylers L’Oreal: Bouncy & Tender – pewna sprężystość

Dual Stylers L’Oreal - Bouncy
Przeznaczony do włosów kręconych lub falujących. Podkreśla loki i zachowuje miękkość włosów. Krem do loków z elastyną nawilża pasma i zapewnia ich gładkość. Żel z Intra-Cylane nadaje włosom sprężystości, chroniąc jednocześnie przed puszeniem.

Dual Stylers L’Oreal: Liss & Pumo-Up – kreowanie objętości fryzury

Dual Stylers L’Oreal - Liss

Dedykowany wszystkim rodzajom włosów. Doskonały do włosów cienkich. Gwarantuje efekt spektakularnej objętości oraz aksamitnej gładkości. Dodatkowej objętości i idealnej gładkości nadaje krem odżywczy.  Żel z Intra-Cylane odpowiada za sprężystość i ochronę przez wysoką temperaturą.

Dual Stylers L’Oreal:Sleek & Swing – gwarancja naturalnie gładkich włosów

Dual Stylers L’Oreal - SleekTwoje włosy wymagają dyscypliny? Skontroluj ich objętość i naturalny ruch dzięki Sleek & Swing. Łatwe rozczesywanie i lustrzany blask nadaje krem wygładzający. Długotrwałą elastyczność zapewnia Intra-Cylane. Odtąd już nigdy gładki nie będzie oznaczało tego samego co sztywny. Dla podkręcenia gładkości włosa można połączyć z liss control +. Aby zwiększyć efekt gładkości po użyciu suszarki wyprostuj włosy prostownicą.

Zostaw odpowiedź