echosline seliar

Echosline

Echosline, to producent profesjonalnych kosmetyków do włosów, który wprowadził niedawno na rynek swoją najnowszą linię kosmetyków z serii Seliar. Czym tym razem zaskakują nas włoskie produkty?

Echosline Seliar

Najnowsza linia kosmetyków Włochów wyróżnia się tym, że do ich produkcji użyto naturalnych składników. W szamponie, olejku do włosów i masce do włosów nie brakuje olejku arganowego, protein, jedwabiu oraz olejku lnianego. Na plus zasługuje fakt, że składniki jakie znalazły się w kosmetykach Echosline Seliar znane są ludzkości od tysięcy lat, więc znamy ich powszechne działanie i wpływ na urodę.

Seliar olejek arganowy i maska arganowa

Echosline przekonuje nas, że linia Seliar jest „Swoistym eliksirem piękna przeznaczonego do wszystkich rodzajów włosów”. Wiele klientek od razu upodobała sobie linię kosmetyków Echosline Seliar, przyznając, że po stosowaniu olejków i maski włosy odzyskują połysk oraz lekkość. Często włosy stają się bardziej witalne i mocniejsze. Naturalne składniki kosmetyków chronią włosy przed wolnymi rodnikami i niesprzyjającymi czynnikami zewnętrznymi: pogoda, dym, smog. Opóźnia to proces starzenia się włosów.

Właściwości kosmetyków Echosline Seliar

echosline seliar maska arganowa
Wśród najważniejszych właściwości nowych kosmetyków Echosline Seliar trzeba wymienić 5 najważniejszych:

  • Przywrócenie połysku włosom matowym i pozbawionym blasku
  • Włosy stają się gładkie i jedwabiście miękkie
  • Włosy stają się bardziej witalne
  • Odżywienie i regeneracja włosów suchych i zniszczonych
  • Zapewnienie głębokiego nawilżenia, wzmocnienie połysku włosów

Seliar Maska Arganowa

Maska arganowa Seliar to odżywiająca maska do włosów z olejkiem arganowym, proteinami jedwabiu oraz olejkiem z lnu. Kosmetyk bardzo dobrze nawilża i regeneruje włosy. Sprawia również, że włosy odzyskują elastyczność, łatwiej się rozczesują oraz stają jedwabiście miękkie.

Seliar Olejek Arganowy

echosline seliar olejek arganowyOlejek arganowy Seliar posiada podobne właściwości do maski i szamponu z racji tego, że również został stworzony na bazie trzech naturalnych składników. Ich zadaniem jest odzyskiwanie połysku matowym włosom oraz ich wygładzanie. Olejek chroni wszystkie rodzaje włosów przed promieniowaniem UV, czynnikami zewnętrznymi oraz powstawaniem wolnych rodników.

Seliar Szampon Arganowy

Szampon arganowy Seliar jest przeznaczony dla włosów zniszczonych, po zabiegach chemicznych, słabych oraz pozbawionych witalności. Kosmetyk, dzięki olejkowi arganowemu, proteinom jedwabiu oraz olejkowi z lnu, łagodnie oczyszcza włosy. Posiada również właściwości antyutleniające.

Echosline Seliar opinie

Na koniec przedstawiamy wybrane opinie znalezione na polskich forach internetowych na temat tych produktów:

[Mimo, że jestem facetem to mogę trochę powiedzieć na temat kosmetyków echosline seliar – po S2 mogą się przetłuszczać włosy – to szampon do włosów bardzo suchych i z tendencją do skręcania się, R+ to szampon rekonstruujący – do włosów baaardzo zniszczonych – prawie każdy z tych szamponów ma swoją przyporządkowaną grupę specyfików, które uzupełniają działanie szamponów – ich numeracja zaczyna się od 1 do 10. Dodatkowo są ampułki, jedwabie i silikony. Mam z nimi do czynienia z racji pracy od ponad pół roku.]

[Ja właśnie nabyłam nabłyszczacz echosline seliar i w przyszłym tygodniu będę miała szampon do częstego stosowania z jedwabiem…. (moja fryzjerka w swoim salonie używa kosmetyków tej firmy, a że ona jest moją sąsiadką i kumpluje się z jej synem to umożliwia mi dojście do tych produktów)]

[witam ja przez 2 lata stosowałam ta maseczkę jest fajna tylko w hurtownie ona kosztuje 18 zl a najlepsze to R+ używałam szamponu S2 tak sobie straszliwie przetłuszczał włosy, teraz myślę zaopatrzyć się w szampon R +]

Zostaw odpowiedź