colorlink falelokikoki

Colorlink

Colorlink marki Fale Loki Koki to samoprzylepna folia do koloryzacji. Ten innowacyjny produkt to odpowiedź na najnowsze trendy we fryzjerstwie. Daje szerokie możliwości kreatywnej koloryzacji, dlatego doskonale sprawdza się w rękach tych fryzjerów, którzy mają duże wymagania, cenią sobie nowoczesne rozwiązania lubią eksperymentować i łamać granice. Folia Colorlink daje salonom fryzjerskim nowe możliwości, oferując Klientom nieznane dotychczas usługi.

Efekt naturalnych refleksów

Przy zastosowaniu folii Colorlink można uzyskać efekt ultra-naturalnych refleksów. Żadna z dotychczas dostępnych metod w koloryzacji, jak np. popularny baleyage nie jest w stanie dorównać naturalności, jaką daje użycie samoprzylepnej folii Colorlink. Włosy wyglądają, jak muśnięte słońcem, a fryzura nabiera trójwymiarowości, co optycznie daje wrażenie zwiększonej objętości.

Odważne akcenty kolorystyczne

Z folią Colorlink fryzjerzy mogą tworzyć zaskakujące efekty kolorystyczne na włosach. Dzięki samprzylepnym właściwościom za pomocą folii można wyselekcjonować dowolne obszary/partie włosów i nadać im unikatową barwę. Pozwala to na uzyskanie ciekawych i odważnych stylizacji, podkreślenie stylizacji lub osiągnięcie oryginalnych akcentów kolorystycznych.

falelokikoki_colorlink

Koloryzacja bez wyznaczonych granic

Folia Colorlink to nowy produkt, który pozostawia otwarte drzwi i pozwala na eksperymenty w sposobie jej wykorzystania. Zabawa z samprzylepną folią Colorlink dostarcza fryzjerom nowe inspiracje i pomysły. To okazja by wyrazić swój styl, rozwinąć swoje umiejętności, wyznaczyć własną drogę w koloryzacji.

Zostaw odpowiedź