siima.pl produkty

Siima.pl: Produkty z listy TOP 5

Angielskie produkty marek fryzjerskich Hairtools, Head Jog i Haito zdobywają nowe rzesze fanów na polskim rynku fryzjerskim. Poznajmy pięć topowych produktów marki, które najchętniej kupują klienci hurtowni fryzjerskiej Siima.pl.

Siima.pl jest bezpośrednim importerem i wyłącznym dystrybutorem angielskich marek Hair Tools, Haito i Head Jog na terenie Polski. – Na rynku angielskim współpracujemy z tą marką od wielu lat. Są to produkty najbardziej znane, lubiane i doceniane przez fryzjerów w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Klienci doceniają przede wszystkim niską cenę i bardzo dobrą jakość – przyznaje Klaudia Kania.

TOP5 produktów Siima.pl

1. Szczotka okrągła Head Jog High Shine 34mm

Produkt wyróżnia się innowacyjnym położeniem naturalnego włosia z dzika pod kątem do główki szczotki. Szczotka zamyka łuskę włosa, a połączenie turmaliny z włóknem szczotki zapobiega elektryzowaniu włosów, nadając im przy tym więcej blasku. Szczotki są komfortowe dla skóry głowy. Mają bardzo wysoką odporność na gorące powietrze z suszarek. Produkt ten walczy w finale o Laur Experta.

Head Jog High Shine 34mm

http://www.siima.pl/pl/p/Head-Jog-116-High-Shine-Szczotka-Okragla-34-mm/8811

2. Klipsy fryzjerskie Head Jog Eagle 6 szt.

Dotychczas nie było na polskim rynku dostępnych podobnych, dobrych klipsów ułatwiających pracę. Fryzjerzy doceniają innowacyjne zastosowanie przesuwanej górnej klamry. Sprawia to, że klips staje się stabilniejszy, natomiast spięcie włosów mocniejsze. Dzięki większej otwartości, klipsy Eagle spinają więcej włosów niż standardowe dostępne klipsy. Umożliwia to również szybszy i łatwiejszy proces modelowania czy strzyżenia włosów. Produkt ten walczy w finale o Laur Experta.

Klipsy fryzjerskie Head Jog Eagle

http://www.siima.pl/pl/p/Head-Jog-Klipsy-Fryzjerskie-Eagle-6-szt/8876

3. Nożyczki fryzjerskie HAITO Kizamu Offset 5.5”

Posiadają odkręcaną podpórkę na palec oraz wbudowany ogranicznik, co zapewnia płynną pracę i większy komfort użytkowania. Oczka wyposażone są w silikonowe wkładki, które można wyjmować w zależności od potrzeb. Krawędzie ostrzy są wypukłe dla precyzyjnego i profesjonalnego cięcia. Doskonale sprawdzają się we wszystkich technikach. Zestaw wzbogacony jest o luksusowe pikowane etui zapinane na zamek błyskawiczny, dostosowane do przechowywania nożyczek i innych niewielkich akcesoriów. Wykonane ze stali nierdzewnej.

Nozyczki fryzjerskie HAITO Kizamu Offset 5.5

http://www.siima.pl/pl/p/HAITO-Kizamu-Offset-5.5-Nozyczki-Fryzjerskie/9866

4. Szczotka okrągła Head Jog Heat Wave 52 mm

Szczotka z powłoką ceramiczną do modelowania włosów. Posiada jonizowane włosie. Ergonomiczny gumowy uchwyt pozwala na łatwe użytkowanie podczas stylizacji i suszenia włosów. Stylizację ułatwiają otwory wentylacyjne, przez które ciepłe powietrze rozprowadzane jest na całej długości włosa. Szczotka posiada Nową Technologie HEAT WAVE. Czerwony pasek na środku szczotki zmieni kolor na jasno-żółty, gdy temperatura wydobywana z suszarki przekroczy 60 stopni C.

Head Jog Heat Wave 52 mm

http://www.siima.pl/pl/p/Head-Jog-97-52mm-Heat-Wave-Szczotka-Okragla/9362

5. Prostownica HAITO Diamentowo-Ceramiczno-Turmalinowa – Czarna

Prostowanie włosów jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Profesjonaliści doceniają automatyczną kontrolę ciepła płytki. Grzałka działająca na podczerwień nagrzewa się krócej niż w 15 sekund. Możliwość ustawienia temperatury od 60 do 232 stopni C. Pozostawia miękkie i nawilżone włosy Można ją stosować na wilgotne włosy (funkcja Damp to Dry). Diamentowa powłoka zapewnia naturalnie błyszczące włosy (redukcja blaknięcia koloru) oraz trwałą fryzurę.

Prostownica HAITO Czarna

http://www.siima.pl/pl/p/HAITO-Ceramiczno-Turmalinowa-Prostownica-Czarna/9585

Zostaw odpowiedź