Juchheim Cosmetics szuka konsultantów

Poszukujesz dodatkowego źródła dochodu? Chcesz nareszcie zacząć zarabiać na siebie? Masz dosyć szefa siedzącego Ci nad głową? Zostań konsultantką firmy Juchheim, dystrybutora wyspecjalizowanych produktów kosmetycznych do włosów i ciała. Pokaż ludziom produkty, które warto stosować, a przy okazji zacznij budować swoją sieć sprzedaży !

Każdy ma jednakowe szanse na to, aby się wzbogacić przy sprzedaży produktów Juchheim, a przystąpienie do sieci wiąże się jedynie z wykupieniem pakietu startowego BYE BYE cellulite, zawierającego 2 opakowania kremu. Całość pierwszego kompletu kosztuje 190 euro plus koszty przesyłki. Jest to jednorazowy koszt, który na pewno zwróci się wraz z pierwszymi zamówieniami.

juchheim cosmetics

Każdy konsultant Juchheim dostaje średnio 25 % procent od sprzedaży, a nie są to małe pieniądze. Wystarczy policzyć sobie dochód dyrektora, której dochód pasywny za jeden miesiąc wynosi 9 tys. euro, a grupa dalej się rozwija. Zaczynamy od pozycji doradcy-konsultanta, jednak każdy ma szansę zwiększać swoją grupę sprzedażową, dochodząc do poziomu managera, którego stała pensja wynosi 3% od dochodów całej grupy + oczywiście dochód pasywny od sprzedaży. Sieć Juchheim w Polsce właśnie się tworzy, chyba nie muszę dodawać, jakie to będzie miało konsekwencje dla Ciebie, jeśli przystąpisz do sieci na wczesnym etapie jej budowy?

Zastanawiacie się czy warto? Wystarczy dokonać odpowiednich obliczeń, aby zobaczyć, jak szybko można wzbogacić się na prostym rozprowadzaniu produktów. Każdy ma jednakowe szanse, aby odnieść sukces, a żeby uzyskać status managera wystarczy zebrać 2000 punktów, czyli zrobić sprzedaż na 2000 euro ( 1 euro to jeden punkt). Dokonanie sprzedaży nie ma ograniczenia czasowego, każdy może zacząć działać w dowolnym momencie. Czy to się opłaca? Oczywiście! Zwłaszcza, że marka kosmetyków, jaką prezentujemy jest naprawdę ceniona, a jej działanie potwierdzone. Chcesz zostać uznanym managerem sprzedaży? Nie czekaj, zacznij budowę swojej grupy już dziś.

Wystarczy kontakt z Danutą Kozłowską pod numerem telefonu 727-527-168 lub adresem email: polen.juchheim.methode@gmail.com. Wytłumaczymy dokładnie jak to działa.

Kosmetyki i efekty

Foto 02.09.16Foto 10.07.17Foto 10.12.15Foto 10.04.17

Zacznijmy jednak od początku. Czym jest Juchheim i jakie dokładnie produkty oferujemy? Nasza sprzedaż polega przede wszystkim na dystrybucji kremu na cellulit, kremu na zmarszczki oraz serum na włosy. Zobaczmy krótki opis każdego z tych produktów.

BYE BYE Cellulite

juchheim bye bye cellulite
Specjalny krem, działający na obszary ciała, dotknięte cellulitem. Systematyczne smarowanie 2 razy dziennie, pomoże poradzić sobie z pomarańczową skórką, doskonale nawilży skórę, ujędrniając ją .

Krem zawiera kombinacje składników aktywnych, z których każdy działa na skórę odżywczo, likwidując cellulit, zwiększając temperaturę ciała i rozszerzając naczynia krwionośne, co sprzyja spalaniu tkanki tłuszczowej. Dzięki kompleksowemu działaniu na skórę, cellulit zmniejsza się, a skóra wygląda na młodszą i gładszą.

Serum na włosy dla kobiet i mężczyzn

serum do włosów juchheim
Produkt oparty na składnikach naturalnych, zawiera nowy kompleks Saponin Polyphenol z 8-krotnie zwiększoną siłą. Serum oferuje zupełnie nowe podejście do pielęgnacji włosów, pobudzając ich wzrost, zapewniając przyspieszoną regenerację i zapobiegając ich wypadaniu.

Serum działa na każdy rodzaj włosów. Zostało przygotowane w wersji dla kobiet oraz mężczyzn. Jego działanie zostało sprawdzone i udowodnione, to najlepsza opcja dla zachowania pięknego wyglądu oraz zdrowia naszych włosów.

Xtreme 4 minutes Lift

juchheim 4 minutes lift
Preparat do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Obecność ekstraktu z glonów oraz hialuronu liposomalnego silnie wpływa na wygładzanie i redukcję zmarszczek. Preparat pomaga podnieść i ujędrnić skórę, zapewniając jej świeży i młody wygląd.

Produkt regeneruje komórki, wspomagając budowę nowych, które są automatycznie wzmacniane i chronione, dzięki czemu skóra wygląda gładko, jest wyrafinowana i czysta.

Dołącz i buduj sieć sprzedaży Juchheim Comsmetics w Polsce

Jak widzicie, oferowane przez nas produkty to kosmetyki o uznanym działaniu. Każdy z nas używa różnego rodzaju środków do pielęgnacji, dlatego kremy naturalne, zapewniające doskonałą regenerację oraz odmłodzenie różnych komórek ciała na pewno zrobią dobre wrażenie. Uwierzcie, że nietrudno jest zachęcić ludzi do kupowania naszych preparatów, ponieważ są skuteczne i wydajne.

Jeżeli zdecydujecie się na współpracę z Juchheim, możecie liczyć na najlepsze warunki. Jest tylko jeden pakiet startowy, bez żadnych ukrytych kosztów oraz haczyków. Płacisz jednorazowo, a potem tylko zyskujesz coraz więcej i więcej. To naprawdę wspaniała okazja na to, aby dążyć do niezależności finansowej na własny rachunek, bez szefa wiszącego nad głową, naglących terminów oraz stresu.

Pracę w Juchheim możesz traktować jako stałe źródło dochodu lub dodatkowe zarobki. Wszystko zależy od Ciebie. Działasz wtedy, kiedy chcesz i na taką skalę, jaka Ci odpowiada. My gwarantujemy, że to się opłaca.

Jeżeli zdecydowaliście się dołączyć do zespołu i budować swoją własną grupę sprzedażową, zapraszamy do kontaktu z Danutą Kozłowską pod numerem telefonu 727-527-168, adres email: polen.juchheim.methode@gmail.com.

juchheim konsultantka

Pytajcie o co chcecie, odpowiemy na wszystkie Wasze pytania!

Zostaw odpowiedź