retro fryzjerstwo

Nadchodzący sezon jesienno-zimowy zaskoczy nas niejednokrotnie. Tym razem Akademia Berendowicz & Kublin przygotowała kolekcję fryzur „Oh, Retro!”.

Jak tłumaczą pomysłodawcy: Jesienno-zimowa kolekcja Akademii B&K ’14-15 to look book ponadczasowych trendów w dziedzinie koloryzacji i stylizacji włosów.

fryzury jesień zima 2014 i 2015 oh retro2

Kolekcja „Oh, Retro!” jest zapowiedzią zmysłowych trendów. Akademia Berendowicz & Kubin proponuje przede wszystkim wspomnienie klasycznych fryzur z połączeniem nowoczesnych technik strzyżeń z retrospektywnymi metodami stylizacji włosów.

Fryzury jesień zima 2014 i 2015 – metaliczne odcienie

Sylwetki przedstawione w kolekcji redefiniują modelowe podejście we fryzjerstwie. Tegoroczny sezon promuje fale i loki w wymiarze 3D oraz metaliczne odcienie w koloryzacji.
W sezonie jesienno-zimowym będzie dominowało kolorystyczne trio: opalizująca miedź, gorzka czekolada i lodowo-karmelowy blond.

fryzury jesień zima 2014 i 2015 retro stylizacjeIdeą kolekcji jest eklektyzm, który zachowuje buduarowy klimat lat 50. i 60., jednak odświeża go o nowe, współczesne elementy. Stylistykę noir dopełniają mocno zarysowane brwi, kreska nad okiem i soczysta czerwień ust. Doskonale sprawdzą się również na ustach sezonowa fuksja i „niepokojąca” śliwka. Z subtelnym wizerunkiem kobiet polemizuje silnie zarysowana, konstrukcyjna linia ubrań.
Stylizacja fryzur: Beata Berendowicz, Sławek Kublin, Paweł Nabrdalik i Dawid Ślusarczyk

Modelka: Beata Rogalińska, Weronika Czajkowska, Anchal Gill

Ubrania i stylizacje: Serafin Andrzejak

Makijaż: Agata Dziopak

Scenariusz: Sandra Dudowska

Meble: własność Pub Kredens

Fotograf: Tomasz Fryszkiewicz http://www.fryszkiewicz.com/

retro fryzjerstwo

Opracowano na podstawie materiałów Akademii B&K

Zostaw odpowiedź