lokownica twister n 305 premium

Lokownica Twister N 305 premium – Recenzja

Widzieliście kiedyś lokownicę, której obsługa nie wymaga od fryzjera dużego zaangażowania? Jeśli nie, to koniecznie sięgnijcie po tą: Lokownica Twister N 305. To hit marki „Fale Loki Koki” z 2014 roku.

Rewolucja w kręceniu włosów

Marka fryzjerska „Fale Loki Koki” w 2014 roku wypuściła na rynek nową innowacyjną lokownicę. Na czym polega jej nowatorstwo? – Lokownica Twister N 305 premium to urządzenie, które spowodowało rewolucję w kręceniu loków – przekonuje Anna Drzewiecka, młodszy spec. ds. marketingu „Fale Loki Koki”.

Prostota użytkowania

Lokownica Twister N 305 premium uważana jest za prawdziwy fryzjerski hit. Fryzjerzy docenią z pewnością prostotę korzystania z urządzenia. – Mechanizm sam nawija pasmo włosów i w kilkanaście sekund tworzy bardzo trwały i regularny skręt. To sprawia, że używanie lokownicy jest niezwykle proste – tłumaczy przedstawiciel „Fale Loki Koki”. Można więc zaryzykować stwierdzeniem, że lokownica idealnie sprawdza się podczas tworzenia bazy pod fantazyjne upięcia. Trzeba też zaznaczyć, że urządzenie jest poręczne i zajmuje niewiele miejsca.

Funkcjonalność

Na plus urządzenia trzeba również zaliczyć funkcjonalność i oszczędność czasu, ponieważ piękny skręt uzyskuje się od razu, bez długiego oczekiwania na efekty. Wystarczy umieścić pasmo włosów w lokownicy. Urządzenie wyposażone w ceramiczną rolkę nawija włosy, nagrzewając je, by po kilku sekundach powstały piękne loki. – Zaletą lokownicy jest również możliwość dopasowania temperatury oraz czasu pracy do indywidualnych potrzeb. Nie wymaga również specjalnych szkoleń czy praktyk – dodaje Anna Drzewiecka. Obsługa lokownicy Twister N 305 nie wymaga wysiłku, ponieważ cały proces tworzenia loków zajmuje bardzo mało czasu. W efekcie powstają piękne i swobodnie opadające loki.

Parametry techniczne

Wspomnieliśmy już o tym, że urządzenie posiada specjalną ceramiczną komorę grzewczą. Cały proces dzieje się sam – wkładasz pasma włosów do rolki, ustawiasz czas i temperaturę. Od wyboru czasu i temperatury zależy efekt, jaki osiągniemy na głowie klienta. Ustawienie czasu pracy lokownicy będzie miało wpływ na wygląd włosów:

  • ustawienie 8 s (3 dźwięki) – delikatne fale
  • ustawienie 10 s (4 dźwięki) – łagodne loki
  • ustawienie 12 s (5 dźwięków – wyraźne loki

Jedyne o czym trzeba pamiętać, to opcje ustawienia temperatury, które należy dobierać do rodzaju włosów:

  • ustawienie I 190°C – włosy delikatne, cienkie i farbowane
  • ustawienie II 210°C – włosy normalne
  • ustawienie III 230°C – włosy grube lub falowane

Mocny układ nagrzewania sprawia, że urządzenie szybko się nagrzewa. Zarówno propozycje ustawienia czasu jak i temperatury są kwestią umowną i mogą być inne w zależności od preferencji użytkownika. Podczas korzystania z lokownicy masz możliwość sterowania kierunkiem skrętu – w prawo, w lewo lub naprzemiennie, co pozwala uzyskać regularne i symetryczne lub niesfornie pokręcone loki.

Korzystaliście już z lokownicy Twister N 305 w swoich salonach fryzjerskich? Jaka są wasze opinie na temat tego urządzenia?

Zostaw odpowiedź