londa look&learn logo

Już we wrześniu w trzech miastach Polski odbędą się szkolenia Look&Learn dla fryzjerów i stylistów. Gościem specjalnym szkoleń będzie Iggy Popovic – międzynarodowy ambasador Trendów 2014 Londa Professional.

W programie zostaną zaprezentowane najnowsze techniki koloryzacji, strzyżeń i stylizacji w oparciu o aktualnie obowiązujące kierunki we fryzjerstwie i w świecie mody oraz indywidualna interpretacja Trendów Londa Proffesional na 2014 rok w wykonaniu międzynarodowej gwiazdy fryzjerstwa – Iggiego Popovicia oraz ambasadora marki Londa Proffesional w Polsce – Stanisława Komadowskiego, jak również instruktorów Domu Wella.

Organizator szkolenia zorganizował także na swoim blogu http://ingoodhands.pl konkurs, w którym do wygrania są wejściówki na szkolenia. Trzeba podkreślić, że konkurs jest skierowany tylko do fryzjerów i stylistów. Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: „Dlaczego właśnie Ty powinieneś otrzymać zaproszenie na szkolenie”.

Macie jeszcze trochę czasu. Zgłoszenia można przesyłać do 10 września za pośrednictwem strony konkursowej http://ingoodhands.pl/konkursll/

Szkolenia organizowane przez markę Londa Proffesional odbędą się w Rzeszowie (13 wrzesień), Katowicach (14 wrzesień) i Szczecinie (16 wrzesień).

londa look&learn event

Zostaw odpowiedź