kemon

Magic Argan Oil

Włoska marka Kemon zaprezentowała niedawno swój najnowszy olejek arganowy. Magic Argan Oil jest profesjonalnym olejkiem pielęgnująco-odżywczym.

Naturalne kosmetyki do każdego rodzaju włosów

Ostatnimi czasy furorę robią naturalne kosmetyki do włosów. Marka Kemon idąc z duchem czasu wypuściła specjalny produkt na tę okazję. Magic Argan Oil jest idealnym kosmetykiem przeznaczonym do każdego rodzaju włosów.

Na skład olejku Magic Argan Oil złożyły się aż cztery naturalne, szlachetne olejki: arganowy, palmowy, lniany oraz jojoba. Kompozycja tych naturalnych kosmetyków w jednym produkcie pozwoli zachować włosom odpowiedni połysk.

Magic Argan Oil – olejek arganowy od Kemon

Piękne włosy, łatwe do rozczesania

Producent zapewnia, że stosując olejek firmy Kemon włosy będą łatwiejsze do rozczesania. Uzyskasz również ich jedwabistą gładkość. Jednak to nie koniec zalet Magic Argan Oil. Formuła zawarta w kosmetyku umożliwia natychmiastowe jej wchłanianie, przez co problem puszenia się włosów znika już po pierwszym użyciu. Formuła ta, oddziałując na pasma włosów sprawia, że skraca się czas potrzebny na modelowanie o 40%.

Czy wierzyć opisom producenta? Z czystym sumienie można powiedzieć, że naturalne składniki mają naprawdę zbawienne działanie dla włosów, jak i skóry głowy. Magic Argan Oil od Kemon to produkt godny polecenia.

1 komentarz

  1. Włosi produkują najlepsze kosmetyki, a jak jeszcze dodać do tego nasiona arganowe, które super sprawdzają się do włosów to wychodzi kosmetyk na wysokim poziomie.

Zostaw odpowiedź