trendy koloryzacji

Barwy modnych fryzur

Moda nie omija także branży fryzjerstwa. Najnowsze trendy w stylizacjach włosów stają się widoczne na ulicach miast. Każdy chce być nowoczesny i nie pozostawać w tyle. Firma Schwarzkopf Professional zaproponowała szereg najmodniejszych kolorów na rok 2014. Inspirację czerpano z targów mody odbywających się w Londynie, Mediolanie i w Paryżu. Co zatem cieszy się obecnie największą popularnością? Dużą uwagę przykłada się do wyrazistych kolorów, takich jak głęboka mocca, burgund oraz bardzo soczysty rudy. To jednak nie koniec, ponieważ ponownie staje się modny platynowy blond, a nawet biel. Wygląda więc na to, że styliści stawiają na oryginalność, która pozwoli wyróżnić się w tłumie. Kobietom odważnym poleca się nawet pójść o krok dalej, ponieważ hitem staną się zupełnie nienaturalne barwy włosów: niebieskie, czerwone, fioletowe, a nawet różowe. Ponadto, modne będą także takie kolory, jak kasztan, mokka, czekolada czy karmel. Okazuje się, że każdy znajdzie stylizację dopasowaną do swojej cery czy osobowości.

trendy w koloryzacji

Flamboyage – kolejna nowość!

Jeszcze niedawno swoistą ekstrawagancją był efekt ombre hair. Tymczasem powoli wypierany jest przez tzw. Flamboyage, który stał się niezwykle modny, dzięki takim gwiazdom, jak: Jennifer Lopez czy Gisele Bundchen.

trendy w koloryzacji 2014Metoda Flamboyage

Efekt Flamboyage polega na optycznym zwiększeniu objętości włosów. Podczas nakładania farby, włosy dzieli się na poziomy za pomocą samoprzylepnych pasków. Takie rozwiązanie skutkuje dogłębną koloryzacją poszczególnych pasm włosów. Można przy tym zastosować jeden lub kilka różnych odcieni, dla nadania atrakcyjniejszej głębi wyrazu. Dzięki Flamboyage, ukrywa się pojawiające odrosty, różnicuje kolor oraz nadaje objętości fryzurze.

Efekt przełamanego kolorukoloryzacja 2014

Nie trzeba dziś koloryzować włosów wyłącznie na jeden kolor. Idealnym połączeniem tego roku będzie burgund i rudy. Eksperymentowanie polegające na odpowiednim zestawieniu koloru grzywki oraz reszty włosów, może być bardzo atrakcyjne. Intensywny rudy przełamany soczystą pomarańczą, to także hit tegorocznego sezonu.

2 komentarze

Zostaw odpowiedź