manekin montibello

Montibello zaprezentowała kolekcję Manequeens, która wraca do klasycznych kształtów. Styliści marki jako inspirację wybrali manekiny – symbol idealnej formy i wzorcowych proporcji.

Manekiny są symbolem idealnej formy i proporcji. Kolekcja Manequeens to klasyczne strzyżenie. Daje możliwość tworzenia klasycznych kształtów fryzur na wszystkich długościach włosów.

Montibello prowadzi warsztaty związane z kolekcją Manaqueens, więc przy odrobinie zainteresowania możemy skorzystać z niebanalnego szkolenia fryzjerskiego. Przykładem może być szkolenie które odbyło się 18-19.10.2014, pod nazwą “Spotkanie z kolekcją MANEQUEENS” – klasyczne strzyżenia i kreatywne fryzury, we Wieliczce. Kilka zdjęć z tego wydarzenia możemy zobaczyć tutaj. Zdjęcia pochodzą od jednego z uczestników szkolenia, którym jest Salon Fryzjerski z Rudy Śląskiej.

manequeens montibello - portal fryzjeramanequeens montibello - portal fryzjera

Podstawowe cięcia – wizja Manequeens

Fundamentem do tworzenia kreatywnej architektury fryzury są podstawowe cięcia. Kolekcja Manequeens od Montibello to artystyczna wizja i mocna propozycja dla kobiet. Idealne fryzury dla fanek elegancji z domieszką futuryzmu.

Klasyczne formy zostały podkreślone wyszukanymi barwami natury. Kolekcję stworzono dzięki połączeniu kilku odcieni z palety Cromatone oraz Oalia. Modny efekt „metallic flash” był możliwy do wydobycia poprzez specjalne techniki wprowadzania światła dające niezwykły połysk.

manequeens montibello - portal fryzjeramanequeens montibello - portal fryzjera

Ponadczasowe klasyczne strzyżenie

Okazuje się, że klasyczne strzyżenia zawsze będą dominowały w pracy fryzjerów. Są eleganckie i ponadczasowe. Styliści Montibello, Ernest Kawa i Wojtek Walczak, dowodzą że podstawowe cięcia są doskonałym fundamentem do tworzenia kreatywnej fryzury.

manequeens montibello - portal fryzjeraOpieka artystyczna: Ernest Kawa, Wojciech Walczak

Projekt ubrań: Arkadiusz Prajs

Zdjęcia: www.slevinaaron.com

Modelki:

Martyna Mietlicka

Małgorzata Rychter

Malwina Walczak

Przygotowano na podstawie materiałów prasowych Montibello

Zostaw odpowiedź