pckf ostatni moment na zakup kasy fiskalnej

Koniec okresu dostosowawczego – kasa od 1 marca

pckf kasa fiskalna novitus nano eFryzjerzy i kosmetolodzy, którzy zostali objęci bezwzględnym obowiązkiem stosowania kasy fiskalnej, mają już niewiele czasu na zakup urządzenia rejestrującego. Okres dostosowawczy dla nowych grup podatników kończy się 1 marca 2015 roku i jest to ostateczny termin rozpoczęcia ewidencji. Należy o tym pamiętać, gdyż brak zainstalowania kasy na czas uniemożliwi obsługę klientów.
W tym kontekście warto przypomnieć, że dostosowanie salonu do nowych wymogów może zająć co najmniej kilka dni. Urządzenie trzeba bowiem zgłosić do Urzędu Skarbowego, a do wydawania paragonów upoważnia dopiero uruchomienie kasy w trybie fiskalnym. O fiskalizacji trzeba także poinformować naczelnika właściwego US.
Wbrew pozorom, ze spełnieniem wymogów wprowadzonych przez Rozporządzenie MF można sobie poradzić szybko, bezboleśnie i niedrogo.

Skutecznie, szybko i w niższej cenie

Wielu przedsiębiorcom rozpoczęcie ewidencji na kasie fiskalnej może się wydawać skomplikowane oraz kosztowne. Nic bardziej mylnego! Z pomocą ekspertów zainstalowanie odpowiedniego urządzenia nie tylko będzie przebiegało bez najmniejszej zwłoki, zgodnie z obowiązującymi przepisami, ale także okaże się nieznacznym wydatkiem.
Klientom Alior Banku, obecnym i przyszłym, oferujemy zarówno wsparcie we wszelkich kwestiach formalnych, dotyczących chociażby komunikacji z Urzędem Skarbowym, jak i znaczne obniżenie wydatków – specjalny rabat, zwrot 100 zł na konto firmowe, darmową fiskalizację oraz bezpłatne szkolenie. Akcja promocyjna ma zasięg ogólnopolski, więc mogą z niej skorzystać firmy z całego kraju. Oczywiście oferujemy specjalne zniżki również klientom innych banków – opowiada Marcin Ciechowicz, Kierownik Serwisu w Polskim Centrum Kas Fiskalnych.
Oferta jest dostępna pod adresem www.PCKF.pl. Informacji na temat promocji udzielają również konsultanci telefoniczni oraz pracownicy oddziałów stacjonarnych Alior Banku.

Jaka kasa fiskalna sprawdzi się w salonie fryzjerskim?

Wybór urządzeń fiskalnych jest bardzo szeroki, ale nie każda kasa znajdzie zastosowanie w salonie fryzjerskim lub kosmetycznym. Na jakie parametry i funkcje zwrócić uwagę, aby kupić technologię, która usprawni obsługę klientów i zagwarantuje komfort pracy?
Dobra kasa dla kosmetyczki lub fryzjera? Mała, lekka i z elektroniczną kopią paragonów! Urządzenie tego typu sprawdzi się zarówno w handlu stacjonarnym, jak i mobilnym. Co więcej, niewielkie gabaryty nie oznaczają wcale konieczności rezygnacji z wysokiej funkcjonalności. W tej kategorii wyróżniają się dwa modele: Posnet Mobile HS EJ i Elzab K10 – podkreśla Ciechowicz.

Najmniejsze i najlżejsze urządzenie na rynku

pckf kasa fiskalna posnet mobile hs ejKasy mobilne zdobywają coraz większe uznanie w oczach przedsiębiorców. Głównie ze względu na fakt, że oprócz dostępu do najważniejszych funkcji, oferują także wygodę pracy. Nie inaczej jest w przypadku Posnet Mobile HS EJ, czyli najlżejszego i najmniejszego urządzenia tego typu. Waga tej kasy to jedynie 400 g, natomiast wymiary – 46 x 86 x 158 mm. Model Mobile HS EJ gabarytami przypomina smartfona, więc nie tylko nie zajmie zbyt wiele miejsca w salonie, ale także może być z łatwością przenoszony podczas podróży do klienta. Poza tym, kasa posiada moduł elektronicznej kopii paragonów, pozwala zaprogramować do 4 000 pozycji w bazie towarowej i jest dostępna w jednym z 2 wariantów kolorystycznych – białym lub ciemnym.

Niebanalne wzornictwo i panel dotykowy

pckf kasa fiskalna elzab k10Świetną propozycją dla fryzjera, ceniącego sobie niebanalne wzornictwo i intuicyjną obsługę urządzeń elektronicznych, będzie Elzab K10. Wspomniana kasa jest pierwszym urządzeniem fiskalnym, w którym tradycyjną klawiaturę zastąpiono nowoczesnym ekranem dotykowym. Dzięki temu K10 zapewni przyjazne prowadzenie ewidencji oraz większy prestiż salonu. Wśród najważniejszych parametrów urządzenia warto wymienić elektroniczną kopię paragonów, możliwość prowadzenia szybkiej sprzedaży oraz wydajny akumulator. Kasa ma jednak zdecydowanie więcej zalet, m.in. solidną obudowę i ekran odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz zalanie wodą. Oprócz tego, K10 jest oferowana w 3 wersjach kolorystycznych: biało-pomarańczowej, czarno-pomarańczowej i szaro-zielonej.

Zostaw odpowiedź