balmain visuel

COŚ WIĘCEJ NIŻ ZWYKŁA SUSZARKA! TO NOWOCZESNA TERAPIA PODCZERNIENIĄ NA SKÓRĘ GŁOWY I WŁOSY

balmain parisPozytywny wpływ promieniowania podczerwonego (infrared –ir ) na ciało człowieka, od wielu lat wykorzystywany jest w fizykoterapii, chirurgii plastycznej, czy rehabilitacji. Teraz nadszedł czas także na świat urody! Balmain hair stworzyło innowacyjną suszarkę Balmain Infrared z podczerwienią, która działa jak terapia na skórę głowy i włosy!

Efekt działania podczerwieni polega na wzmocnieniu własnych mechanizmów regeneracyjnych, które uruchamiają się pod ich wpływem. Podczerwień hamuje rozkład włókien kolagenowych i elastycznych, a nawet je stymuluje sprawiając, że skóra na dłużej zachowuje elastyczność, witalność i młodość. Fale podczerwone niwelują również szorstkość, pozostawiając skórę gładką i miękką.
Działanie promieni podczerwonych pomaga w uwolnieniu skóry od zanieczyszczeń i obumarłych komórek. Rezultat jest taki, że skóra łatwiej przyswaja tlen, poprawia się jej ukrwienie, a co za tym idzie – wygląd i kondycja włosów!. Z wykorzystaniem ciepła podczerwieni możliwe jest otworzenie porów skóry, które nie funkcjonowały przez całe lata np. zatykane kosmetykami.

Suszenie włosów to jeden z urodowych rytuałów, który powtarzamy niemalże codziennie. Od teraz zamiast martwić się, że ciepłe powietrze przesuszy włosy, można wybrać suszarkę BALMAIN Infrared z promieniowaniem podczerwonym, która wzmacnia mechanizmy regeneracyjne, pomaga w procesie leczenia schorzeń skóry, a nawet uśmierza bóle głowy i zmęczenie.

Już w sprzedaży w Polsce (u dystrybutora oraz w salonach fryzjerskich)
Cena BALMAIN Infrared: 516,00 zł

Zostaw odpowiedź