trendy we fryzjerstwie 2017

Jeśli jesteś fanem tak bardzo popularnego ostatnio ombre to spodoba Ci się nowy trend, który rozkwitł na dobre tego lata. Chodzi o rozjaśnianie końcówek jakkolwiek, byle nie subtelnie. Tak naprawdę, im odważniej, tym lepiej! Tak jak ombre ta technika bazuje na ciemniejszym kolorze, który przechodzi w jaśniejszy na końcówkach. W przeciwieństwie do efektu ombre ten trend wykorzystuje jednak bardziej radykalny przeskok zamiast delikatnego przejścia.
Tendencja ta jest ostatnio mocno widoczna na czerwonym dywanie, więc poszukajmy inspiracji przyglądając się kilku gwiazdom.

vanessa-hudgens-hairstyle

Vanessa Hudgens wykorzystała tą technikę z olśniewającym rezultatem. Jej falista fryzura wygląda szykownie z widocznym multi-tonowym efektem, o którym w żadnym razie nie można powiedzieć, że jest subtelny! Naturalny ciemnobrązowy kolor włosów Vanessy jest widoczny w górnej części, następnie przechodzi w miedziany i ostatecznie w praktycznie biały blond na samych końcówkach.
Vanessie pasują wszystkie trzy wyżej wymienione odcienie, jednak jeśli Ty zamierzasz wykorzystać tą inspirację, upewnij się, że wybrane przez Ciebie kolory będą dopasowane do twojej karnacji.

kelly-price-hairstyle

Kelly Price również zdecydowała się na wykorzystanie nowego trendu, w jej fryzurze inspirowanej latami siedemdziesiątymi. Jej włosy wyglądają fantastycznie, podążając od czerni do blondu w radykalnym stylu. W przypadku fryzury jaką na zdjęciu ma Kelly, im bardziej ekstremalne kolory wybierzesz tym lepiej. Kelly wybrała czarny i jasny blond, ale inne kombinacje mogą również wyglądać bajecznie. Wypróbuj blond z różem, czarny z niebieskim lub inne szalone kolory jakie zdołasz wymyśleć.

rachel-melvin-wavy-ombre-hairstyle

Do wszystkich brunetek! Wykorzystajcie to co zaprezentowała Rachel Melvin jako inspirację dla siebie. Faliste włosy Rachel wyglądają niezwykle z brązem w górnej połowie, natomiast w dolnej z ciepłym złotym blondem. Jest to świetna kombinacja dla kobiet z karnacją zbliżoną do Rachel i generalnie lubiących tego typu odcienie.

carrie-keagan-hairstyle

Na koniec Carrie Keagan prezentuje nam inną wariację tego trendu, z samymi końcówkami zafarbowanymi w odcieniu wiśniowo różowym. Ta fryzura to odwrotność przejścia z ciemnych do jasnych barw, które widzieliśmy powyżej, jednak dla blondynek to łatwy sposób na przyłączenie się do omawianego trendu. Taki efekt można oczywiście uzyskać „na jedną noc”, jeśli nie chcesz decydować się na trwalszą koloryzację.

Źródło: http://www.thehairstyler.com/

Zostaw odpowiedź