O tym w jak prosty i intuicyjny sposób działa system do internetowej rezerwacji wizyt fryzjerskich Versum przekonał się każdy, kto kiedykolwiek z niego korzystał.
Główną jego zaletą jest to, że klient ma całkowitą szansę dopasowania wybranego terminu wizyty precyzyjnie pod swoje oczekiwania i możliwości czasowe. Zasady są tutaj niezwykle proste. Po pierwsze klient rozpoczyna swoją aktywność od wyboru usługi, jakiej potrzebuje. Kolejnym krokiem jest wybranie pracownika i dogodnego terminu realizacji, po czym system automatycznie dokonuje rezerwacji. W tym momencie terminarz pracownika zostaje uzupełniony o twój wybór, dzięki czemu masz pewność, że nikt inny nie zapisze się na tą sama godzinę i do tego samego fryzjera. Istotne jest zapamiętanie, że na dzień przed planowaną wizytą, system przypomni o zbliżającej się dacie oraz godzinie wizyty.

versum3

Została tutaj zatem zgromadzona pełnia funkcjonalności usług – w jednym miejscu klient może określić wszystko to, czego będzie potrzebował od salonu fryzjerskiego bez wychodzenia z domu. Co więcej, rezerwacji możesz dokonać o każdej porze dnia zarówno na urządzeniach mobilnych takich jak smartfon czy laptop. Jest to znacznie szybszy i wygodniejszy sposób na umawianie wizyt fryzjerskich aniżeli telefony do salonu. Nawet podczas weekendu lub dni w których salon fryzjerski nie działa, klienci mogą w dalszym ciągu dokonywać wyborów terminów wizyt. Jest to o tyle istotne, ze za pomocą jednego systemu, zapewnimy sobie ciągłość pracy salonu, a potencjalni klienci już nigdy nie zrezygnują z umówienia się na wizytę.

rezerwacje-online

Nie szkodzi zatem określić Versum jako recepcjonistę, który wydajnie pracuje 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Obsługując swoich klientów wykazuje się pełnym profesjonalizmem, pełną wiedzą i brakiem oznak zmęczenia. Zawsze gotowy do pracy system, może obsłużyć dziesiątki klientów jednocześnie, zapewniając każdego o tym, iż jego wybór nie zostanie zapomniany. W tym miejscu można zadać sobie pytanie, czy wprowadzenia takiego systemu ma sens. Jeżeli wziąć pod uwagę, że ten wirtualny recepcjonista profesjonalnie zastępuje dodatkowego pracownika, to w skali roku firma oszczędza dodatkowych 12 wypłat. Można sobie zatem, wyobrazić, jak oszczędności korzystnie wpływają na rozwój i prosperowanie firmy. Zyski generuje również skuteczna reklama. Wyobraźmy sobie, że w Internecie potencjalny klient zobaczył reklamę twojego salonu. Klikając link, istnieje duże prawdopodobieństwo, że umówi się on na wizytę. Jest to niezwykle korzystne z perspektywy właścicieli, ponieważ dostarczenie na stronie internetowej wspomnianego wyżej narzędzia nie tyle że przyciągnie ludzi do twojego salonu, to jeszcze zwiększy ruch generowany na stronie internetowej.


system rezerwacji online Versum

Wspomniane wyżej zalety systemu, to nie tylko zwykłe deklaracje bez potwierdzenia. Nie jest bowiem tajemnicą, że codziennie z tego sposobu rezerwacji on-line korzysta ponad 150 tysięcy klientów, których ulubione salony zostały wyposażone właśnie w system Versum. Wiele z tych firm prowadzi już tylko taki sposób rezerwacji, gdzie ponad 80% wizyt umawianych jest jedynie za pośrednictwem Internetu. Nie ważne jest zatem, czy prowadzisz duży czy mały salon fryzjerski. W tych pierwszych, system rezerwacjo On-line pozwala pracownikom na zupełne skupienie się na kliencie bez konieczności ciągłego odrywania się od pracy celem zapisania kogoś, kto właśnie pofatygował się do salonu. Podobnie sytuacja wygląda wielkich salonach, gdzie oprogramowanie w znaczący sposób oddziałuje na komfort pracy. Z technicznego punktu widzenia, uruchomienie systemu jest niezwykle proste. Producenci zapewniają, że do wdrożenia go w swoim salonie nie będzie potrzebna żadna programistyczna umiejętność, a jedynie zdolność czytania ze zrozumieniem wszelkich instrukcji oraz wytycznych. W trosce o klienta, twórcy zapewniają, że w przypadku ewentualnych problemów, służą pełną pomocą oraz wsparciem. Jest to ogromna zaleta, ponieważ pełne zaplecze techniczne ze strony usługodawców, którymi w tym wypadku są właściciele systemu do elektronicznej rezerwacji, gwarantuje zadowolenie klientów oraz zdobycie ważnych referencji oraz rekomendacji z ich strony.
Czy o czymś należy jeszcze wspomnieć? Przede wszystkim o tym, że wato spróbować wdrożyć ten system na darmowy okres próbny. Nie ma to jak na własnej skórze przekonać się o tym, co przygotowane zostało przez oprogramowanie.

versum

Zostaw odpowiedź