Skuteczna pielęgnacja włosów wymaga najlepszej klasy produktów, które pomogą w naturalnej regeneracji cebulek, zapewnią włosom lśniący wygląd i odpowiednią gęstość. Firma Juchheim przygotowała dla swoich odbiorców serum do włosów, pozwalające na ochronę i odżywienie włosów w sposób kompleksowy.

Serum do włosów Welcome Hair

Welcome Hair to innowacyjne, naturalne serum, którego struktura oparta jest na bazie roślin. Unikalny skład i receptura zapewniają zupełnie nowe podejście do pielęgnacji włosów, pozwalając na ich naturalny wzrost oraz szybką regenerację. Produkt zapobiega niszczeniu włosów, rozdwajaniu końcówek, gwarantując mocne i lśniące włosy, niezależnie od ich rodzaju.

Juchheim swój produkt przygotował w dwóch wersjach męskiej oraz damskiej. Obie wersje są równie skuteczne i pomagają panom oraz paniom w dokładnej pielęgnacji włosów.

welcome hair

Welcome Hair Women

Wersja dla kobiet posiada skład bardzo podobny do produktu dla mężczyzn. W serum również znajdziemy polifenole roślinne, działające z 8-krotnie większą siłą. Panie, korzystające z serum mogą liczyć na wyraźne wzmocnienie włosów, ich szybszy wzrost, zwiększenie objętości oraz gęstości. Z produktu korzystać może każda kobieta, niezależnie od tego, jaki ma typ włosów. Serum polecane jest zarówno osobom młodym, jak i starszym, które chcą odżywić włosy w sposób naturalny.

Juchheim Welcome Hair to produkt nowoczesny, jakiego nie znajdziemy na półkach popularnych sklepów. Dostępny jest w sprzedaży bezpośredniej z atrakcyjnym rabatem dla partnerów sprzedaży. Działanie serum zostało sprawdzone, użytkownicy produktu potwierdzają, że pomaga odżywić nawet najbardziej zniszczone włosy, zapewnia dobre rezultaty w regeneracji włosów wysuszonych i łamliwych oraz eliminuje zniszczenia powstałe podczas suszenia i innych zabiegów termicznych.

Welcome Hair Men

Produkt oparty na bazie warzyw stanowi nowość w zakresie dbania o włosy. Nadaje się do każdego rodzaju męskich włosów, chroniąc mieszki, zapobiegając wypadaniu i przywracając im gęstość.

Serum zawiera kompleks roślinny polifenoli saponinowych z 8-krotnym pojęciem czynnym oraz surowicę energetyczną, która pobudza wzrost i wzmacnia cebulki.

Welcome-Hair-1-1030x547

Wybierz Welcome Hair i zarabiaj razem z nami

Firma Juchheim zachęca do współpracy wszystkie osoby, które zainteresowane są zdobyciem dodatkowych środków lub też rozpoczęciem zarabiania na siebie na stałe. Praca dla Juchheim to same korzyści, które wiążą się z jednorazową opłatą wstępną w wysokości 199 euro plus koszty przesyłki. Wraz z dokonaniem wpłaty, partner otrzymuje pierwszy zestaw startowy, który składa się z produktu BYE BYE Cellulite, pomagającego w walce z uporczywym cellulitem.

Juchheim to dystrybutor trzech rodzajów produktów, z których każdy oparty jest na składnikach naturalnych. Sprzedajemy:

Wszystkie z oferowanych produktów zostały dokładnie przetestowane pod względem jakości oraz składu. Ich działanie zostało potwierdzone, a osoby, które je stosują, poświadczą ich skuteczności.

Współpraca z Juchheim opiera się na 25% zyskach ze sprzedaży produktów dla konsultanta. Nie są to małe sumy, zważywszy, że dyrektorzy grupy osiągają dochody ok. 9 tysięcy euro miesięcznie, w dalszym ciągu rozwijając sieć.

juchheim kosmetyki

Każda osoba, która przystąpi do Juchheim, ma możliwość budowania własnej grupy, a jedynym warunkiem zostania managerem jest zrobienie sprzedaży na 2000 euro, przy czym 1 euro to 1 punkt. Nie ma ograniczenia czasowego, każdy może dążyć do tej pozycji w wybranym przez siebie okresie. Funkcja managera jest opłacalna, ponieważ dostaje on dodatkowo 3% od dochodów całej grupy, a im większa grupa, tym większe zyski.

Marzysz o tym, aby zacząć zarabiać na siebie? Masz dosyć pracy po osiem godzin w nudnym zakładzie? A może po prostu chcesz dorobić do pensji? W każdym przypadku współpraca z Juchheim jest dla Ciebie opcją idealną! Zainwestuj w pierwszy zestaw i zacznij budowanie grupy, a zobaczysz, jak szybko Twoje zyski zaczną rosnąć.

Zachęcamy do kontaktu z panią Danutą Kozłowską, która odpowie na wszystkie Wasze pytania.

Nr telefonu: 727-527-168
e-mail: polen.juchheim.methode@gmail.com

Zostaw odpowiedź