fabryka urody wynajmij salon

Fabryka Urody szuka partnera do współpracy

Wieloletnie doświadczenie, grono stałych, lojalnych klientów, doskonała lokalizacja i świetne nowoczesne wnętrze, dopracowane w najmniejszych detalach. Salon fryzjersko-kosmetyczny Fabryka Urody w Sosnowcu to wyjątkowe, prężnie działające miejsce kompleksowo dbające o urodę swoich klientek i klientów.

salon fryzjerski_22

Salon znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu i ma dwa poziomy. Na górnym znajduje się salon kosmetyczny, natomiast na dolnym strefa fryzjerska, która jest w pełni wyposażona w sprzęt niezbędny do świadczenia usług fryzjerskich. Do dyspozycji gości jest szatnia, ładna recepcja z poczekalnią oraz wygodny, monitorowany parking, a także toaleta. Dzięki świetnemu położeniu na granicy trzech miast (Sosnowiec, Czeladź, Będzin, a w niedalekiej odległości Katowice), klienci mogą komfortowo dotrzeć do niego zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.

salon fryzjerski_33

Ze względów osobistych, właścicielka zdecydowała się na wynajęcie części fryzjerskiej, zachowując salon kosmetyczny w górnej części salonu. W części fryzjerskiej znajdują się trzy stanowiska, z możliwością aranżacji czwartego, zaplecze socjalne, które obejmuje część kuchenną wyposażoną w lodówkę, zmywarkę, do dyspozycji również pralka z suszarką oraz toaleta i garderoba dla personelu. Powierzchnia salonu, to 100 metrów kwadratowych, z czego zaplecze zajmuje ok 10 metrów. Istnieje możliwość zagospodarowania na usługi fryzjerskie także dotychczasowego biura.

salon fryzjerski_44

Dzięki oryginalnemu wystrojowi wnętrz i świetnej infrastrukturze, a także wykwalifikowanej kadrze, miejsce właściwie nie posiada w okolicy konkurencji.

Kontakt w sprawie wynajęcia: tel. 608290879
Strona www: http://fabryka-urody.com/

Zostaw odpowiedź