Xtreme4MinLift

Walka ze zmarszczkami zaczyna się już po 30 roku życia. Dla wielu z nas jest to problem trudny do pokonania, choć staramy się jak najbardziej wygładzić skórę. Sekretem jest dobór odpowiednich kremów, których skład pomoże nam osiągnąć wspaniałe efekty odmłodzenia. Przedstawiamy Xtreme 4 minutes Lift od Juchheim, który pomoże Wam skutecznie pozbyć się zmarszczek i zapewni wygląd młodszy nawet o 10 lat.

Xtreme 4 minutes Lift – młodszy wygląd w kilka minut

Xtreme 4 minutes Lift to serum, stworzone z połączenia kilku ekstraktów z glonów, które działają odżywiająco i odmładzająco na każdy rodzaj skóry. Dodatek hialuronu liposomalnego nie tylko zmniejsza szybkość pojawiania się nowych zmarszczek, ale również wspomaga redukcję już powstałych.

Działanie Xtreme 4 minutes Lift polega na zacieraniu wcześniej uszkodzonych komórek skóry, skutecznej regeneracji naskórka oraz wygładzeniu cery. Preparat otacza nowe komórki skóry warstwą ochronną, wzmacniając je od wewnątrz, co sprawia, że staje się ona jędrna i gładka.

Serum to jedyny produkt dostępny w sprzedaży, który działa na skórę w tak krótkim czasie, zapewniając jej kompleksowe odmłodzenie. Produkt świetnie nadaje się dla osób w różnym wieku, niezależnie od rodzaju skóry. Xtreme 4 minutes Lift charakteryzuje się wysoką tolerancją, dzięki czemu mogą go stosować również osoby ze skórą atopową oraz skłonnością do alergii. Połączenie skoncentrowanych, oryginalnych składników sprawia, że krem umożliwia najskuteczniejszą regenerację skóry nawet u pań w podeszłym wieku.

xtreme-4-minutes-lift-dr-juchheim-erfahrung-test

Firma Juchheim przygotowała swoje produkty dla wszystkich osób, które cenią sobie naturę oraz chcą wyglądać pięknie i młodo przez cały czas. Xtreme 4 minutes Lift to jedno z jej największych osiągnięć. Koszt serum to 89 euro plus koszty przesyłki, jednak jeżeli dołączycie do programu partnerskiego Juchheim, otrzymacie 25% rabatu, a możecie jeszcze co nieco zarobić.

Zarabiaj z Juchheim – jak zostać konsultantką?

Firma Juchheim oferuje osobom, które nie tylko chcą mieć dostęp do naturalnych kosmetyków, ale również dzielić się nimi z innymi, możliwość współpracy. Aby zostać konsultantką firmy, wystarczy wykupić zestaw startowy, składający się z dwóch opakowań produktu firmy o nazwie Bye Bye Cellulite. Koszt całości to 190 euro plus przesyłka, jednak jest to wydatek jednorazowy. Otrzymując miejsce w programie partnerskim, każda osoba może rozpocząć samodzielne budowanie grupy, a tym samym potraktować Juchheim jako źródło zarobku.

Jak to działa?

Każdy konsultant Juchheim już na samym początku otrzymuje 25% rabatu na wszystkie produkty, a do tego dochodzi również 25% od sprzedaży. Im więcej osób znajduje się w grupie, tym możemy liczyć na wyższe zarobki, aż dotrzemy do poziomu managera, który oprócz standardowej prowizji otrzymuje dodatkowo 3% od dochodów całej grupy.

Praktyczny dochód może się oczywiście zmieniać, jednak warto wiedzieć, iż dyrektor Juchheim ze sprzedaży z 1 miesiąca otrzymuje ok. 9 tysięcy euro. A każda nowa osoba może piąć się w górę w zależności od zaangażowania w pracę.

I Ty możesz zostać dyrektorem

Chcąc osiągnąć poziom managera, trzeba uzbierać 2000 punktów, co łączy się ze sprzedażą produktów za 2000 euro (1 euro to 1 punkt). Nie ma ograniczenia czasowego, dlatego każdy konsultant może budować swoją grupę w tempie, jakie najbardziej mu odpowiada. Praca nie ma wyznaczonych godzin, a wszyscy partnerzy mogą traktować współpracę z Juchheim jako dodatkowe źródło dochodu, bądź, w późniejszym czasie – stałe zarobki.

To się opłaca, zyski zawsze przewyższają wydatki, wystarczy trochę chęci i zaangażowania. Jeżeli jesteś zainteresowana współpracą z firmą Juchheim, zgłoś się do pani Danuty Kozłowskiej, która szczegółowo odpowie na wszystkie Twoje pytania i wyjaśni, jak współpraca przebiega w praktyce. Nie musisz od razu się decydować, samo pytanie nic nie kosztuje.

Gorąco zachęcamy wszystkie osoby, które chcą zacząć zarabiać w prosty sposób i z dnia na dzień powiększać swoje szanse na godną pensję.

Kontakt:

Danuta Kozłowska
tel: 727-527-168
e-mail: polen.juchheim.methode@gmail.com

Zostaw odpowiedź