15 inspiracji na włosy Ombre

15 inspiracji na włosy Ombre

Włosy Ombre - inspiracje

Ombre hair czyli metoda stopniowego rozjaśniania włosów (ciemniejsze u nasady, jaśniejsze na końcach) od pięciu lat jest ulubionym zabiegiem fryzjerskim kobiet na całym świecie. Nie inaczej będzie w tym roku. Zróbmy więc przegląd najmodniejszych i najciekawszych połączeń kolorystycznych, które wpisują się w najnowsze trendy koloryzacji ombre. Niech będą dla Was inspiracją do ciekawych realizacji.

(1) Blond Ombre

Inspirujące włosy typu ombre! Wyobraź sobie, włosy brązowe u nasady przechodzące w górnej warstwie do pięknego karmelowego odcienia zaraz poniżej ramion, następnie 6 stopniowe rozjaśnienie do popielatego blondu. Całość udekorowana pięknymi obszernymi falami. Taka fryzura wykonana na długich włosach pozwala na zabawę w chowanego pomiędzy popielatym blondem, wydobywanym spod odcienia karmelu. Niewiarygodna fryzura!

ombre

(2) Balayage-Ombre

Kolejny faworyt na cudowne i modne ombre, dla posiadaczek ciemnobrązowych długich włosów, które w tej stylizacji są centralnie przedzielone falami zdezorganizowanymi w sporym nieładzie oraz opadającymi na ramiona. W górnej części kilka pasm jasnego, złotego blondu zostało nałożone w nierównej linii rozpoczynając od poziomu oczu ... następnie liczba pasm złotego blondu wzrasta, aż cała dolna sekcja jest złota i opanowana przez fale. Absolutnie piękny wygląd długich, pofalowanych włosów, które współgrają z efektem ombre rozpoczynającym się ciemnym brązem u nasady i złotym blondem na końcówkach.
Zobacz także: Galeria sombre

ombre

(3) Ombre popielaty blond

Ciągle dla brunetek. Wydaje się, że odcienie popielatego blondu coraz śmielej wejdą na salony. Można było już zaobserwować kilka stylizacji na pokazach fryzjerskich, które potwierdzają tą tezę i trzeba przyznać, że efekt jest świetny. To świetny pomysł na modne obmre!

inspiracje ombre

(4) Ombre rozgrzewające zimowe klimaty

Włosy czarne z czerwonym/różowym sombre to kolejny olśniewająca stylizacja. To świetny pomysł na ocieplenie swojego wyglądu podczas sezonu zimowego! Można powiedzieć, że to sombre będzie świetne w okresie zima-wiosna, na przykład jako odmiana do ombre z popielatym blondem.

włosy ombre

(5) Ombre rudy-blond

Chociaż ombre z miedzianego czy złotego blondu są ciągle popularne i nie ma widoków na to, aby celebryci rezygnowali z miodowych i karmelowych odcieni. Wygląda na to, że możemy przygotować się na małą zmianę w kierunku ombre z udziałem chłodniejszych blondów w promowanych inspiracjach na włosy ombre. Inspiracji na włosy ombre mamy o wiele więcej, zobaczmy kolejne, które będą popularne w tym roku.

inspiracje ombre

(6) Zimowa fryzura dla włosów średnich

inspiracje ombre

(7) Ombre Ashley Greene

ombre

(8) Neon Ombre

ombre

(9) Krótkie Ombre

włosy ombre

(10) Bob Ombre

inspiracje ombre

(11) Blond Ombre na włosach długich

włosy ombre

(12) Platynowy blond

włosy ombre

(13) Nowoczesne ombre

ombre

(14) Do ramion

ombre

(15) Popielaty blond

inspiracje ombre