ombre

Włosy Ombre – inspiracje

 

Ombre hair czyli metoda stopniowego rozjaśniania włosów (ciemniejsze u nasady, jaśniejsze na końcach) od pięciu lat jest ulubionym zabiegiem fryzjerskim kobiet na całym świecie. Nie inaczej będzie w tym roku. Zróbmy więc przegląd najmodniejszych i najciekawszych połączeń kolorystycznych, które wpisują się w najnowsze trendy koloryzacji ombre. Niech będą dla Was inspiracją do ciekawych realizacji.

(1) Blond Ombre

Inspirujące włosy typu ombre! Wyobraź sobie, włosy brązowe u nasady przechodzące w górnej warstwie do pięknego karmelowego odcienia zaraz poniżej ramion, następnie 6 stopniowe rozjaśnienie do popielatego blondu. Całość udekorowana pięknymi obszernymi falami. blond ombre - inspiracje na włosy ombre 2015 Taka fryzura wykonana na długich włosach pozwala na zabawę w chowanego pomiędzy popielatym blondem, wydobywanym spod odcienia karmelu. Niewiarygodna fryzura!

(2) Balayage-Ombre

Kolejny faworyt na cudowne i modne ombre, dla posiadaczek ciemnobrązowych długich włosów, które w tej stylizacji są centralnie przedzielone falami zdezorganizowanymi w sporym nieładzie oraz opadającymi na ramiona. W górnej części kilka pasm jasnego, złotego blondu zostało nałożone w nierównej linii rozpoczynając od poziomu oczu… ombre złoty blond - inspiracje na włosy ombre 2015 … następnie liczba pasm złotego blondu wzrasta, aż cała dolna sekcja jest złota i opanowana przez fale. Absolutnie piękny wygląd długich, pofalowanych włosów, które współgrają z efektem ombre rozpoczynającym się ciemnym brązem u nasady i złotym blondem na końcówkach.
Zobacz także: Galeria sombre

(3) Ombre popielaty blond

Ciągle dla brunetek. Wydaje się, że odcienie popielatego blondu coraz śmielej wejdą na salony. Można było już zaobserwować kilka stylizacji na pokazach fryzjerskich, które potwierdzają tą tezę i trzeba przyznać, że efekt jest świetny. ombre popielaty blond - inspiracje na włosy ombre 2015 To świetny pomysł na modne obmre!

(4) Ombre rozgrzewające zimowe klimaty

Włosy czarne z czerwonym/różowym sombre to kolejny olśniewająca stylizacja. To świetny pomysł na ocieplenie swojego wyglądu podczas sezonu zimowego! Można powiedzieć, że to sombre będzie świetne w okresie zima-wiosna, na przykład jako odmiana do ombre z popielatym blondem. ombre czerwień róż - inspiracje na włosy ombre 2015

(5) Ombre rudy-blond

Chociaż ombre z miedzianego czy złotego blondu są ciągle popularne i nie ma widoków na to, aby celebryci rezygnowali z miodowych i karmelowych odcieni. Wygląda na to, że możemy przygotować się na małą zmianę w kierunku ombre z udziałem chłodniejszych blondów w promowanych inspiracjach na włosy ombre. ombre rudy blond - inspiracje na włosy ombre 2015 Inspiracji na włosy ombre mamy o wiele więcej, zobaczmy kolejne, które będą popularne w tym roku.

(6) Zimowa fryzura dla włosów średnich

zimowa fryzura dla włosów średnich - inspiracja na włosy ombre 2015

(7) Ombre Ashley Greene

Ashley Greene ombre - inspiracje na włosy ombre 2015

(8) Neon Ombre

neon ombre - inspiracje na włosy ombre 2015

(9) Krótkie Ombre

krótkie ombre - inspiracje na włosy ombre 2015 Zobacz także: Galeria krótkich fryzur

(10) Bob Ombre

bob ombre - inspiracje na włosy ombre 2015

(11) Blond Ombre na włosach długich

blond ombre na włosach długich - inspiracje na włosy ombre 2015

(12) Platynowy blond

ombre platynowy blond - inspiracje na włosy ombre 2015

(13) Nowoczesne ombre

nowoczesne ombre - inspiracje na włosy ombre 2015

(14) Do ramion

do ramion- inspiracje na włosy ombre 2015

(15) Popielaty blond

ombre popielaty blond - inspiracje na włosy ombre 2015 Ombre to tylko jedna z wielu metod koloryzacji. Zapraszamy do zapoznania się nimi: Farbowanie włosów.

3 komentarze

  1. Ja także jestem zwolenniczką chantala odkąd poznałam tą firmę od mojej kuzynki. Kolor utrzymywał się dłuuuuugi czas i nie blakł przy myciu. Uwielbiam ombre…

  2. Ja polecam trwałą od Chantala, z nią osiągnęłam najfajniejsze ombre jakie kiedykolwiek widziałam, jestem bardzo zadowolona z wyboru 😛

Zostaw odpowiedź