krótkie fryzury

Krótkie fryzury – galeria

Masz krótkie włosy lub zastanawiasz się nad ścięciem ich na krótko? Wybraliśmy dla Ciebie najciekawsze krótkie fryzury dla włosów blond, brunetek i nie tylko. Dzięki temu zestawowi, możesz dowolnie zmieniać swój wygląd w ciągu roku i inspirować się coraz to nowszymi stylizacjami. Pamiętaj, że krótkie fryzury nigdy nie wychodzą z mody. To klasyka, którą możesz stylizować na wiele różnych sposobów, stając się zaskakującą i nierzadko ekstrawagancką postacią. Wykorzystując kilka trików lub krótką wizytę u fryzjera, zmieniasz swój look nie do poznania… krótkie fryzury dają Ci multum możliwości. Wykorzystaj je!

Krótkie fryzury

Nasza galeria krótkie fryzury zawiera wyselekcjonowane propozycje, najciekawszych, najmodniejszych fryzur. Uwzględniliśmy najnowsze trendy, nieco klasyki, nie zapominając o nutce ekstrawagancji. Aby włosy wyglądały nowocześnie należy pamiętać, że muszą być świetnie ostrzyżone, a w nadchodzącym sezonie najlepiej nieco nonszalancko. Oprócz precyzyjnych cięć, duży nacisk kładzie się na koloryzację. Różnorodność metod koloryzacji włosów to znak obecnych czasów. Jeśli decydujecie się na krótkie fryzury nie wolno Wam zapominać o tym aspekcie, dobre farbowanie włosów to konieczność jeśli chcecie wyglądać bajecznie.

Krótkie włosy odmładzają twarz

Krótkie fryzury damskie potrafią działać cuda jeśli chodzi o odmłodzenie twarzy. Fryzury asymetryczne są ostatnio bardzo popularne. Najnowsze trendy nakazują utrzymywać włosy w lekkim nieładzie. Okazuje się jednak, o ironio, że aby taki lekki, kontrolowany nieład osiągnąć, często musimy spędzić odrobinę więcej czasu przed lustrem – ale jak wiadomo, opłaca się! Wiele kobiet boi się radykalnego ścięcia. Niepotrzebnie. Ma ono wiele zalet. Pamiętaj, nowoczesna, postrzępiona cieniowaniem i lekko potargana fryzura na pewno odejmie Ci kilka lat. Dzieje się tak dlatego, że krótka fryzura wyostrza nasze rysy i co najważniejsze, skutecznie odwraca uwagę od zmarszczek. Jest jeden problem do rozważenia, jeśli decydujesz się na krótką fryzurę, chodzi o układnie włosów. Systematyczność jest tutaj kluczem. Odpada kok, czy kucyk jeśli budząc się rano nie będziesz miała ochoty na stanie przed lustrem i doprecyzowanie kształtu. Wydaje się to jednak mały problem, który każda z nas jest w stanie przezwyciężyć, aby wyglądać szałowo. Prawda? foto: pinterest

1 komentarz

Zostaw odpowiedź