przedłużanie włosów

Przedłużanie włosów – którą metodę wybrać?

Istnieje bardzo wiele metod przedłużania włosów. Każda z nich daje oczekiwane rezultaty, a wybór odpowiedniej będzie uzależniony choćby od naszych indywidualnych preferencji, jak i tego, co pragnie nam zaoferować najbliższy stylista fryzur. Poniżej zostaną omówione te najbardziej popularne i dostępne metody umożliwiające przedłużanie włosów.

Metoda keratynowa

przedłużanie włosów techniką keratynowąTo jedna z najstarszych metod polegająca na zgrzewaniu pasm włosów na ciepło, w temperaturze 170 stopni Celsjusza, która nie niszczy struktury włosa. Pasma włosów sztucznych i naturalnych zgrzewane są za pomocą keratyny. Metoda ta jest bezpieczna i stosunkowo trwała. Przy odpowiedniej pielęgnacji utrzymuje się od 2-5 miesięcy. Może być z powodzeniem stosowana na zniszczone oraz kruche włosy. Szczegółowy opis: keratynowe przedłużanie włosów.

Metoda na mikroringi

Przedłużanie włosów mikroringiJedna z najbardziej popularnych metod. Przedłużanie włosów metodą na mikroringi polecane jest głównie osobom aktywnym, które nie mają skłonności do alergii. Metoda ta polega na łączeniu pasm włosów za pomocą maleńkich obrączek. Jest średnio trwała i utrzymuje się od 3 do 4 miesięcy. Wymaga uwagi oraz szczególnej pielęgnacji, a wszelkie zmiany temperatury, związane np. z przebywaniem w saunie, mogą zepsuć pierwotny efekt. Szczegółowy opis: przedłużanie włosów na mikroringi.

Metoda ultradźwiękowa

przedłużanie włosów metodą ultradźwiękowąPolega na łączeniu włosów za pomocą najnowocześniejszego urządzenia do przedłużania włosów, jakie wykorzystuje fale energetyczne. Przedłużanie włosów tego typu polecane jest dla włosów zniszczonych i suchych, ponieważ nie doprowadza do ich głębszego zniszczenia. Włosy utrzymują się nawet do 6 miesięcy, choć proces ich zdejmowania jest znacznie bardziej utrudniony i czasochłonny, aniżeli w przypadku innych, bardziej powszechnych metod. Główną zaletą tej metody jest fakt, że proces przedłużania włosów jest zupełnie niewidoczny. Szczegółowy opis: przedłużanie włosów ultradźwiękami.

Metoda Clip-in

Metoda Clip-in polecana jest paniom, które pragną tylko jednorazowo przedłużyć włosy. Stosowana przede wszystkim przed uroczystością czy konkretną okazją. Ten najprostszy sposób przedłużania włosów jest zarazem najmniej trwały i osłabia włosy. Stosowana bywa wyłącznie raz na jakiś czas. przedłużanie włosów clip on Szczegółowy opis: przedłużanie włosów clip in. Tyle o technikach przedłużania włosów. Przejdźmy więc do technik koloryzacji.

Zostaw odpowiedź