fryzury półdługie

Fryzury półdługie

Gdy krótkie włosy odrastają, albo musisz skrócić już długie włosy dla poprawienia ich kondycji, zaczynasz mysleć o włosach półdługich. W żadnym wypadku nie należy takich włosów pozostawić samych sobie. Przy różnych typach twarzy, różnym rodzaju, strukturze i kolorze włosów zawsze można wyczarować świetne fryzury półdługie. Można ją nosić na tysiące sposobów – czesane na bok, na środek, z grzywką czy bez grzywki, upięte, rozpuszczone… Możesz wyczarowywać młodzieńcze warkocze, lekkie, kobiece upięcia, loki, fale… Fryzury półdługie z łatwością przygotujesz na różne okazje – na co dzień, na wesele, na ślub, do pracy, na randkę.

Jeden warunek – włosy muszą być perfekcyjnie ostrzyżone. Wówczas nie sprawią problemów stylizacyjnych i na co dzień będziesz mogła je ułożyć sama, szybko i efektownie.

Świetnym przykładem fryzury półdługiej jest kobieca fryzura Magdaleny Frąckowiak. Modelka wybiera wersję minimalistyczną – wyprostowane pasma i bez grzywki. Agnieszka Szulim stawia na wersję z długą, masywną grzywką, a Ritę Orę najczęściej można spotkać z lekko pofalowanymi włosami.

Fryzura półdługa – LOB

Falowane włosy wykraczające lekko poza linię żuchwy, nie dłuższe niż do ramion są absolutnym hitem sezonu. Nosi je cała masa popularnych osób, m.in Kylie Jenner, Jessica Alba, Rosie Huntington-Whiteley, czy Emma Stone.

Prosty BOB

BOB, włosy mają długość „do ucha”, czyli nie dłuższe niż do linii żuchwy. Prosty bob nosi Rita Ora i Cameron Diaz czy Coco Chanel. Jednak BOB był z nami już od dawna.

Loki

To ekstrawagancka burza loków? Mogą też być grube loki o długości lekko poza ramiona. Warto eksperymentować z takimi opcjami, bo fryzury półdługie z lokami dają najlepsze efekty!

Proste włosy półdługie

Pasują każdemu, również na włosach za ramiona efekt jest dobry. Zdecydowana większość Polek posiada proste włosy i to jest dla nas naturalna fryzura – nie musimy ich szczególnie układać, aby wyglądać dobrze.

Półdługie fryzury z grzywką

W tym sezonie królują fale, więc bardzo ciekawym połączeniem jest grzywka z delikatnie „potarganymi” włosami – artystyczny nieład.

Półdługie, pocieniowane włosy

Pocieniowane włosy zyskują objętość oraz o wiele lepiej się układają! Pasują zarówno do loba jak i do długości za ramiona. Cieniowane fryzury półdługie nabierają lekkości i nie opadają po kilku podmuchach wiatru.

Półdługie z warkoczami

Przy włosach półdługich szczególnie ładnie wyglądają refleksy na warkoczu – przypominają lato i wszystkie dobre wspomnienia z nim związane. Warkocze nigdy nie wychodzą z mody!

Sombre na włosach półdługich

Absolutnym hitem jest rozjaśnianie włosów już od połowy, albo nawet i bliżej nasady włosów. Stopniowane i nie rzucające się tak bardzo w oczy rożne odcienie zbliżonych kolorów wyglądają jak włosy muśnięte słońcem.

Włosy półdługie uczesane w wianek

To zaplecenie warkocza w taki sposób, aby z przodu głowy była tylko plecionka. Fryzura doskonała zarówno na co dzień jak i na wyjścia. 

Zostaw odpowiedź