Fryzury na co dzień krok po kroku

Fryzury na co dzień krok po kroku

Fryzury na co dzień

Zapuszczałam włosy i zawsze sobie mówiłam, że będę miała nieskończone możliwości uczesania długich włosów, a moje fryzury na co dzień będą piękne i zróżnicowane. Tak samo myślą pewnie wszystkie małe i duże dziewczynki, gdy jeszcze nie mają długich włosów. Jak przychodzi co do czego, to poranny pośpiech powoduje, że te upragnione długie włosy czeszemy w prosty ogonek i pędzimy do pracy czy do szkoły, myśląc o tym, że kiedyś je uczeszemy.

Z krótkimi włosami na co dzień było najłatwiej

Krótkie włosy zawsze są takie jak ostrzeże je fryzjer. Dobra fryzura ma być zawsze ładna, nie tylko zaraz po wyjściu z salonu fryzjerskiego. W nadchodzącym sezonie krótkie fryzury przestają być prostymi, graficznymi cięciami. Popularny bob zyskuje dużo nowoczesności i nonszalancji. Roztrzepane, gęste grzywki to kolejne mocne trendy. Przed wyjściem do pracy wymagają tylko przeczesania. Nie ma wiele miejsca na szybkie zmiany. Co najwyżej, podpięcie spinki, lub opaska.

Włosy półdługie – można troszkę pozmieniać

Włosy półdługie są bardzo wygodne jeśli chodzi o fryzury na co dzień. Są wystarczająco długie, aby je odrobinę upiąć, ale dość krótkie, żeby nie rozmyślać nad skomplikowaną fryzurą w porannym pędzie. Można też je po prostu rozczesać, zapleść kawałek warkoczyka, podpiąć mały wałeczek, czy częściowy koczek. Włosy do ramion są też dużo lżejsze i nie opadają, nie trzeba ich sztucznie podnosić.

Co zrobić z włosami dłuższymi?

Fryzury na co dzień muszą być proste i łatwe. Mając rano na fryzurę mniej czasu niż na umycie zębów watro skorzystać z wymyślonych przez inne kobiety i fryzjerów fryzur "jednominutowych".

Galeria

fryzury krok po kroku

fryzury krok po kroku

fryzury na co dzień

fryzury na co dzień

fryzury krok po kroku

fryzury na co dzień

fryzury krok po kroku

fryzury na co dzień

fryzury krok po kroku

fryzury na co dzień

źródło: http://www.stylishwife.com/

Nasze porady na szybkie fryzury na co dzień

  • Szybki niby warkocz. Zwiąż górną partię włosów jedną gumką, pod powstałym kucykiem zrób kolejny. Chwyć dolny kucyk, przełóż go nad górnym (podziel na dwie części) i zwiąż górne pasmo pod spodem dolnego. Zepnij resztę włosów, by nie przeszkadzały.
  • Urozmaicony koński ogon. Zwiąż włosy z tyłu w koński ogon, jeśli owiniesz miejsce związanie pasmem włosów, zrobi się ”glam”.
  • Romantyczne fale Związując lekko wilgotne włosy i następnie zakręcając poszczególne pasma na palec lub lokówkę uzyskasz szybko naturalne loki.
  • Łatwe upięcie, zamiast koka, węzeł. Podziel włosy wzdłuż na dwie części. Zwiąż je tak, jak byś wiązała sznurowadła. Zwiąż jeszcze raz, ale drugi węzeł spróbuj umiejscowić trochę wyżej.
  • Upięcie z opaską. Podtapiruj włosy na czubku głowy i zwiąż poniżej tapirowania kucyk. Załóż opaskę, ale nie wyciągaj z nad niej kucyka. Pozwól, by gumka została na nim. Lekko wyciągnij ogon nad opaskę nad karkiem.
  • Opaska z włosów. Wydziel dwa pasma włosów z przodu i zwiąż je cienką gumką z tyłu nad karkiem. Aby było łatwiej, najpierw zwiąż włosy w kucyk.
  • Podwójny kucyk. Podziel włosy na dwie sekcje. Najpierw górną zwiąż w kucyk, potem to samo zrób z dolną. Obie sekcie podtapiruj i połącz włosy ze sobą tak, aby tworzyły jeden ogon.
  • Odwrócony kucyk. Zbierz włosy w kucyk i skręć go w pionowy rulon, ale nie do końca. Upij spinkami, dolną część pozostawiasz swobodną.
  • Szybka fryzura na upał. Kiedy jest naprawdę gorąco, chłodzące fryzury z chustką pozwolą zachować chłodną głowę. . Rockabilly rządzi! Taka fryzura z chustką to look inspirowany modą lat 50.

Bad chair day

Nie masz co zrobić z włosami na drugi dzień po myciu, czy po imprezie? Wydają ci się lekko nieświeże, ale wciąż niekoniecznie chciałabyś je myć? Najlepszą fryzurą z włosów "na drugi dzień" jest to po prostu kucyk, czasem warkocz, czasem kok. A może chustka ukryje co nie co? Fryzura bad chair day ma być jak najmniej dokładna. Splot może tylko imitować warkocz, a kok najlepiej, jakby trzymał się na dwóch wsuwkach i robił wrażenie, jakby zaraz miał się odpaść!