Fryzury na wesele - 20 najmodniejszych fryzur

Fryzury na wesele - 20 najmodniejszych fryzur

Fryzury na wesele

Co wybrać? Wygodę i naturalność, efektownie upięte włosy, nowy kolor - blond, coś ciemniejszego, czy nowe cięcie? Fryzury na wesele powinny być eleganckie i kobiecie, dopasowane do kreacji, charakteru przyjęcia weselnego, twojej pozycji w hierarchii gości weselnych i wreszcie podobać się tobie. Niemałe znaczenie ma charakter imprezy. Jeżeli wiemy, że ślub będzie skromny i kameralny, nie powinnyśmy czesać się nad wyraz bogato. Unikamy uczesań podobnych do uczesania panny młodej. Kobiety dojrzałe powinny unikać elementów zastrzeżonych tylko dla młodych czy nawet dzieci, jak np. kucyki czy warkoczyki. Z kolei dziewczyny muszą unikać postarzania się i nadawania sobie zbyt dużej powagi.

Fryzura na wesele

Ślubna fryzura

Modne fryzury na wesele

Damskie fryzury na wesele nawiązują zwykle do trendów mody w danym sezonie. W tym roku coraz częściej stawia się na świeżość, wybierając kucyki bądź upięcia włosów znajdujących się wyłącznie z przodu głowy. Hitem są również naturalnie wyglądające fale na włosach oraz bardzo dziewczęce warkocze francuskie. Trzeba pamiętać, żeby wybierać fryzury łatwe do ułożenia i dość trwałe.

Modna fryzura weselna

Modna fryzura na wesele

Fryzury weselne dla świadkowej

Będziesz świadkową na weselu? Świetnie mamy dla ciebie kilka fryzur, które powinny idealnie sprawdzić się dla świadkowej. To szczególna i odpowiedzialna rola, jeśli ją pełnisz musisz wyglądać odpowiednio, warto więc podwójnie skupić się na doborze fryzury oraz całej stylizacji.

Krótka fryzura weselna

Fryzura weselna dla świadkowej

Najmodniejsze fryzury na wesele

Długie, rozpuszczone włosy pełne objętości

Puszyste loki i naturalne fale – świetnie pasują do odkrytych ramion, dodają dziewczęcego uroku. Dodaj kwiatek we włosy lub lekko je podepnij i fryzura nabierze nowego wymiaru. Połączenie loków i prostych włosów, gdy włosy są proste od czubka głowy po skroń, dalej puszczone są loki bądź fale. Można także wpiąć we włosy ciekawą ozdobę.

Rozpuszczone włosy z drobnym splotem

Rozpuszczone włosy można ozdobić drobnymi splotami w najróżniejszy sposób.

Rozpuszczone włosy z kokiem

Górna część włosów zaczesana do tyłu i spięta w chaotyczny kok, a pozostała część włosów opada swobodnie na plecy.

Koki

Można je wykonać na długich jak i na krótszych włosach, wymaga to jednak pewnych umiejętności.

Luźny kok

Luźno upięty kok wygląda trochę jak warkocz – a naprawdę jest to zwykła, prosta przeplatanka. Wyglądają niezwykle efektownie, prosto i elegancko, nawet te klasyczne wysoko upięte.

Klasyczny kok

Należy do najpopularniejszych fryzur na wesele, pasuje niemalże każdej kobiecie.

Warkocze i plecionki są w modzie

Różnego typu warkocze są niezwykle romantyczne i dziewczęce. Warkocze ułożone najczęściej niesymetrycznie są prowokujące i budzą podziw. Od wielu sezonów są supermodnym uczesaniem, po które sięgają najwięksi styliści fryzur. Rodzaje splotów warkoczy: francuski, kłos, lina, splot koronkowy.

Krótkie włosy

Krótkie włosy najlepiej puścić luzem, trochę pognieść i natapirować, nada to wyrazu kontrolowanego nieładu, ciekawym pomysłem jest powpinanie dodatków np. perełek. Sprawdzą się wszelkiego rodzaju spinki, czy opaski z cekinami czy cyrkoniami.

Ekstrawagancka fryzura na wesele

Fryzura na wesele z warkoczem

Dodatki do fryzury na wesele

Dodatków do ślubnych uczesań jest niezmierna ilość. Od kwiatów, spinek, wsuwek, perełek, po diademy, opaski, wianki, kapelusze. Dlatego wcześniej warto zastanowić się jakich dodatków chcemy użyć, by nie przesadzić z rozmaitościami na głowie.

Fryzura na wesele krótkie włosy

Fryzura na wesele blond z warkoczem

Fryzura dla gościa weselnego

Fryzura dla gościa na weselu

Fryzura na wesele z warkoczem kolor blond

Fryzura ślubna z warkoczem

Upięcie na wesele

Fryzura na wesele długie włosy

Fryzura dla świadkowej

Fryzura dla gościa

Elegancka fryzura weselna

foto: pinterest